Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
21 gru 2018

Międzyzdroje i Wolin z Karawaną Kultury

W połowie grudnia we współpracy z Międzynarodowym Domem Kultury w Międzyzdrojach oraz Ośrodkiem Kultury Gminy Wolin odbyła się ostania edycja „Karawany Kultury” roku 2018, w której wzięli udział uczestnicy z Białorusi (miasta Marina Horka, Mińsk, Witebsk), Afryki Południowej (Roodeport), Polski (Szczecin, Świnoujście, Wolin, Dargobądz, Międzyzdroje, Gryfice, Kamień Pomorski, Domysłów, Świerzno). Mieli być uczestnicy z Bangladesz, ale niestety nie dostali wizy.

czytaj więcej
10 gru 2018

Jubileusz 90. urodzin Pani Ireny Skierskiej

W ubiegłym  tygodniu, 5 grudnia 2018 r. doniosły jubileusz 90. urodzin obchodziła Pani Irena Skierska z Ostromic. Z tej okazji  życzenia Jubilatce złożyła osobiście Burmistrz Wolina Ewa Grzybowska w towarzystwie radnego Rady Miejskiej Ryszarda Rybarczyka i sołtysa Ostromic Ryszarda  Mierzickiego.

czytaj więcej
07 gru 2018

Koncert dla całej rodziny

13 grudnia 2018 r., w czwartek, o godz. 17:00 w „Dworku Wolińskim” odbędzie się koncert z cyklu „Koncerty Rodzinne”. W koncercie wezmą udział uczestnicy Karawany Kultury z zagranicy razem z dziećmi i młodzieżą z gminy Wolin.

czytaj więcej
06 gru 2018

Warsztaty bożonarodzeniowe

W dniach 10-11 grudnia 2018 r. Publiczna Szkoła Podstawowa w Troszynie organizuje kolejne warsztaty bożonarodzeniowe. Wspólnie w warsztatach weźmie udział 100 uczestników z Publicznej Szkoły Podstawowej w Troszynie i Koniewie oraz Szkoły Podstawowej z Usedom (Niemcy).

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia