Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
31 sie 2018

Spotkanie informacyjne Świnoujście

Szanowni Państwo, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 4 września 2018 roku w Hotelu Interferie w Świnoujściu.

czytaj więcej
31 sie 2018

Słowiańskie Dożynki

Święto plonów poświęcone tegorocznym zbiorom zbóż oraz inscenizacje obyczajów słowińskich składania ofiar w podziękowaniu za dostatnie plony i prośby o urodzaj w roku następnym. Z tych zwyczajów wywodzą się dzisiejsze zwyczaje święcenia wieńców dożynkowych. W dniach 25-26 sierpnia w wolińskim skansenie Centrum Słowian i Wikingów odbyły się pokazy, warsztaty wykłady oraz gry i zabawy dla małych i dużych.

 

czytaj więcej
24 sie 2018

Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo w rozwoju” zawiadamia

Na podstawie § 28 ust. 4 pkt. 3 Statutu Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo w rozwoju”  oraz podstawie § 10 ust. 4 Regulaminu Rady Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo w rozwoju”   zawiadamiam, że w dniu 28.08.2018r. o godz. 16.00 w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Wolinie, przy ul. Zamkowej 21, odbędzie się XXV posiedzenie Rady Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo   w rozwoju”.


Przewodniczący Rady LGD
Ryszard Banaszkiewicz

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia