Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
04 cze 2019

Dzień Strażaka i Dzieciaka, Polsko-Niemieckie Wolińskie Zabawy Strażackie

W sobotę 25.05.2019r.,  w Miejskim Amfiteatrze w Wolinie gościliśmy strażaków i młodzież z Usedom (Niemcy), Kołczewa Dargobądza i Wolina, a także licznie przybyłych mieszkańców naszej gminy. Spotkaliśmy się aby wspólnie świętować „Dzień Strażaka i Dzieciaka, Polsko-Niemieckie Wolińskie Zabawy Strażackie”. Przybyłych gości serdecznie powitała Pani Burmistrz Wolina Ewa Grzybowska.

czytaj więcej
31 maj 2019

Gmina Wolin zamierza przystąpić do Zachodniopomorskiego Programu Antysmogowego – wypełnij ankietę

Gmina Wolin informuje, że zamierza przystąpić do Zachodniopomorskiego Programu Antysmogowego, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego  Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa II – Gospodarka niskoemisyjna, Działanie 2.14 – Poprawa jakości powietrza – Zachodniopomorski Program Antysmogowy oraz Działanie 2.15 - Termomodernizacja budynków jednorodzinnych - Zachodniopomorski Program Antysmogowy.

czytaj więcej
31 maj 2019

"Święto Patrona Publicznej Szkoły Podstawowej w Wolinie"

Obchody Dnia Patrona naszej szkoły odbyły się w czwartek, 23 czerwca. HistoriaBolesława Krzywoustego była wiodącym tematem uroczystego apelu. Opowiedziano kim był, w jaki sposób związany był z Wolinem, jakim był człowiekiem i czy mógłby dziś być wzorem do naśladowania. Uczniowie klasy III B, pod opieką pana Dariusza Felisiaka, przygotowali krótki montaż słowny.

czytaj więcej
28 maj 2019

„15 lat Polski w Unii Europejskiej”

Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo w Rozwoju” zaprasza do udziału w konkursie „15 lat Polski w Unii Europejskiej” na najlepsze hasło promujące członkostwo naszego kraju we wspólnocie europejskiej. Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 600 zł.

Zgłoszenia można przesyłać do 17 czerwca br. na adres biuro@partnerstwowrozwoju.pl

Łącznie nagrodzone zostaną trzy najlepsze hasła. Poniżej można zapoznać się z regulaminem oraz pobrać formularz zgłoszeniowy.

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy Word

czytaj więcej
27 maj 2019

Nowy regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie „JA W INTERNECIE. PROGRAM SZKOLENIOWY W ZAKRESIE ROZWOJU KOMPETENCJI CYFROWYCH”, REALIZOWANYM W GMINIE WOLIN

Od 23 maja 2019r. obowiązuje nowy regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie „JA W INTERNECIE. PROGRAM SZKOLENIOWY W ZAKRESIE ROZWOJU KOMPETENCJI CYFROWYCH”, REALIZOWANYM W GMINIE WOLIN. Zgodnie z tymi zmianami w projekcie mogą uczestniczyć nie tylko mieszkańcy gminy Wolin. Do udziału w projekcie zapraszamy wszystkich mieszkańców województwa zachodniopomorskiego, którzy chcą uczestniczyć w projekcie na terenie naszej gminy.

 

REGULAMIN REKRUTACJI I UCZESTNICTWA W PROJEKCIE- Gmina Wolin

FORMULARZ APLIKACYJNY - Gmina Wolin

 

czytaj więcej
22 maj 2019

Wolińska Noc Muzealna

18 maja 2019 r. Muzeum nasze po raz dziewiąty wzięło udział w międzynarodowej imprezie p.t. „Noc Muzeów”. Jak co roku staraliśmy się przygotować ciekawy i atrakcyjny program. Spotkanie rozpoczęliśmy od salwy armatniej.

 

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia