Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
20 cze 2017

Wizyta w stolicy

W dniach 29.05-01.06.2017 r.  wszyscy uczniowie klasy VI b wraz z wychowawczynią p. Izabelą Jackowską i p. Agnieszką Jarnutowską uczestniczyli w 4 – dniowej wycieczce do Warszawy.

czytaj więcej
20 cze 2017

„DoNuta taktuje Integra”

Dnia 13 czerwca 2017 r. klasa II d wybrała się na wycieczkę do Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie,  gdzie uczestniczyła w kolejnym cudownym koncercie kameralnym z cyklu „DoNuta taktuje”.

czytaj więcej
20 cze 2017

Konkurs plastyczny podczas Dni Wolina

Zapraszamy do udziału w Konkursie plastycznym skierowanym do uczestników wydarzenia plenerowego pn.: „Dni Wolina 2017” niezależnie od posiadanego wieku. Hasło konkursu: „Pozdrowienia z Wolina” – wykonaj kartkę z pozdrowieniami z Wolina. Głównym celem konkursu jest promowanie atrakcji turystycznych miasta i gminy Wolin.
Organizator: Ośrodek Kultury Gminy Wolin
Pobierz regulamin

 

czytaj więcej
20 cze 2017

Koncert w wolińskiej Kolegiacie

Chór Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza na "Koncert Uniwersytecki" pamięci księdza prałata Jana Ubermana, proboszcza parafii w Wolinie w latach 1986-2013.

Koncert odbędzie się 25 czerwca 2017 r. o godz. 19.30 w Kolegiacie św. Mikołaja w Wolinie. 

czytaj więcej
20 cze 2017

„Postaw na Rodzinę” w Społecznej Szkole Podstawowej w Ładzinie

   Aktywnie włączyliśmy się w ogólnopolski projekt „Postaw na rodzinę”. W maju i czerwcu rodziny przygotowały prace:  logo, ulubiony przepis kulinarnym, portret rodzinny, wiersz.
   Podsumowanie Projektu nastąpiło 13 czerwca podczas szkolnego pikniku rodzinnego. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki i dyplomy, a najbardziej zaangażowanym rodzinom wręczono nagrody.

szkolny koordynator projektu J. Strzelczyk

 

czytaj więcej
20 cze 2017

Modernizacja obiektów sportowo-rekreacyjnych będących w użytkowaniu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wolinie z dofinansowaniem Województwa Zachodniopomorskiego

12 czerwca 2017 r. w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim podpisano umowę pomiędzy samorządem. Gminy Wolin, a Województwem Zachodniopomorskim w sprawie udzielenie pomocy finansowej na poprawę i modernizację infrastruktury sportowej w 2017 r. Gmina Wolin otrzymała pomoc finansową w formie dotacji celowej w wysokości 18 tys. z przeznaczeniem jej na zadanie „Modernizacja obiektów sportowo-rekreacyjnych będących w użytkowaniu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wolinie. Zadanie będziewykonane do końca roku 2017 . ze strony Urzędu marszałkowskiego  podpisał umowę Olgierd Geblewicz Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, a ze strony Gminy  Wolin Burmistrz Eugeniusz Jasiewicz. Środki zostaną przeznaczone na doposażenie stadionu Miejskiego w Wolinie w profesjonalne nagłośnienie oraz zostanie zakupiony kontener sanitarny, który będzie zlokalizowany na Marinie przy basenie jachtowym.

czytaj więcej
17 cze 2017

Złoty medal dla żeglarki UKS „Albatros”

W dniach 10-11.06.2017 r. w  miejscowości  Cieszyno  obok Złocieńca na  przepięknym jeziorze Siecino odbyły się już kolejne XVII Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Złocienieckiej, Wojewódzka Olimpiada Młodzieży i Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w klasach optymist gr. A , B , ISA 407 i Europa. Organizatorem tych  regat był UKS „Szkwał” Złocieniec.

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia