Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
14 gru 2017

Życzenia dla Mieszkańców

Składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Niech czas ten będzie okazją do zadumy, ale i radości ze spotkań z rodziną oraz bliskimi. Niech przyniesie wytchnienie od codziennych zmagań, pośpiechu i trosk.

Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzymy Państwu dużo zdrowia i szczęścia. Niech nie opuszcza Was pomyślność i spełnią Wasze się najskrytsze marzenia.
 

Burmistrz Wolina Eugeniusz Jasiewicz
Przewodniczący Rady Miejskiej w Wolinie Mieczysław Rybakowski

 

czytaj więcej
14 gru 2017

IX Tydzień Sportu dla Wszystkich - XXIII Sportowy Turniej Miast i Gmin

Dnia 08.12.2017 r. w Hotelu Aurora w Międzyzdrojach odbyło się podsumowanie Ogólnopolskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich w roku 2017. Miasto Wolin startowało w tym turnieju w Grupie pierwszej do 5 tys. mieszkańców. Na 50 startujących miejscowości w Polsce zajęliśmy 11 miejsce a w Województwie zachodniopomorskim VI miejsce. Za w/w osiągnięcia  otrzymaliśmy  z rąk Prezesa TKKF w Szczecinie Pana Krzysztofa Szyszlaka  pamiątkowy talerz oraz puchar.

czytaj więcej
14 gru 2017

Mikołajkowy Turniej Karate Dzieci i Młodzieży

W dniu 09 grudnia w sali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji Wyspiarz odbył się „Mikołajkowy Turniej Karate Dzieci i Młodzieży”. Organizatorem turnieju był Świnoujski Klub Karate Kyokushin, a współorganizatorem OSiR Wyspiarz.

czytaj więcej
10 gru 2017

Wędkarze zarybili jezioro Ostrowo

W dniu 5 grudnia 2017 r. członkowie Koło PZW nr 24 w Wolinie we współpracy z Okręgiem Polskiego Związku Wędkarskiego w Szczecinie zarybili narybkiem szczupaka w ilości 200 kg jezioro Ostrowo.

Waldemar Wrona

czytaj więcej
10 gru 2017

Życzenia dla Jubilatki - Pani Cecylii Choroszkieiwcz z Kodrąbka

W czwartek 07 grudnia  2017 r. doniosły jubileusz 90. urodzin obchodziła Pani Cecylia Choroszkiewicz z Kodrąbka. Z tej okazji w dzień  jubileuszu  burmistrz Wolina Eugeniusz Jasiewicz  z  Agnieszką Pawełczyk  - podinspektorem ds. promocji oraz panią Krystyną Rytlewską Radną Rady Miejskiej odwiedzili Jubilatkę.

czytaj więcej
05 gru 2017

Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Wolina

Dnia 04.12.2017r. w sali gimnastycznej PSP w Wolinie odbył się Mikołajkowy Turniej o Puchar Burmistrza Wolina w 4 kategoriach wiekowych: Dziewczęta i Chłopcy rocznik 2005 i młodsze/si oraz dziewczęta i chłopcy rocznik 2004 i starsze/si. Pierwsza trójka we wszystkich kategoriach otrzymała puchar oraz nagrody rzeczowe.

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia