Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
03 lip 2017

„Sąsiedzkie spotkanie-Polski poznawanie”

Stowarzyszenie Sołtysów Ziemi Wolińskiej  zaprasza do udziału w  projekcie:  Sąsiedzkie spotkanie-Polski poznawanie”. Celem projektu jest aktywizacja oraz pobudzenie zaangażowania członków Stowarzyszenia Sołtysów Ziemi Wolińskiej, jego sympatyków i lokalnych liderów, w kształtowanie wizerunku obszarów wiejskich oraz poprawę jakości życia jego mieszkańców.

 

czytaj więcej
27 cze 2017

Dni Wolina 2017 już za nami

Kulinaria, rzemiosło, sport, akademia cyrkowa, konkursy, występy artystyczne, koncerty, dyskoteka – te wszystkie atrakcje czekały na odwiedzających Dni Wolina 2017. Dla każdego coś innego – sobota w klimacie rozrywkowym, niedziela w klasycznym.

czytaj więcej
27 cze 2017

„Uczeń z Pasją 2017” w Wolinie

Podczas tegorocznych Dni Wolina 24.06.2017r. zostały wręczone statuetki „Uczeń z Pasją 2017”. Jest to wyróżnienie Burmistrza Wolina przyznawane najzdolniejszym uczniom w gminie Wolin, którzy nie tylko osiągają wysokie wyniki w nauce, ale przede wszystkim rozwijają swoją pasję i reprezentują gminę na zewnątrz. Pan Burmistrz Eugeniusz Jasiewicz wręczył wyróżnionym uczniom statuetki, rodzice natomiast z rąk pana Burmistrza otrzymali List Gratulacyjny.

czytaj więcej
24 cze 2017

Relacja z regat Otwarcia Sezonu Przytór 2017

Nie przestraszyła nas pogoda, aby w dniu 17.06.2017 r. w urokliwej  przystani UKS „KEJA” w Przytorze,  nasi najmłodsi, jeszcze niedoświadczeni  zawodnicy z UKS „ALBATROS” Wolin uczestniczyli w swoich pierwszych z tej okazji  regatach w klasie OPTYMIST, w ramach Ligi OPTY.

czytaj więcej
24 cze 2017

Zastań – nowa droga dla mieszkańców

W gminie Wolin realizowana będzie kolejna duża inwestycja - 20 czerwca 2017 r. w świetlicy wiejskiej w Zastaniu podpisano umowę o dofinansowanie zadania: „Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Zastań, w gminie Wolin”

czytaj więcej
24 cze 2017

Jubileusz 30-lecia Przedszkola na Wiejskiej

20 czerwca 2017 r. w Przedszkolu Miejskim z Oddziałem Żłobkowym w Wolinie odbyło się wielkie święto. Obchodziliśmy Jubileusz 30-lecia Przedszkola na Wiejskiej, odbył się także Festyn z okazji nadania nazwy przedszkola. Rodzice, mieszkańcy Wolina oraz społeczność przedszkolna zadecydowali, że nasze przedszkole otrzyma nazwę KRAINA UŚMIECHU.

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia