Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
05 gru 2017

Kordian Skrzyński w 18. urodziny zdobywcą Pucharu Polski Juniorów w zapasach

Od 1 do 3 grudnia 2017 r. w Koronowie koło Bydgoszczy odbył się Puchar Polski Juniorów. W zawodach wystartowali zawodnicy z całej Polski. Bardzo dobrze spisał się Kordian Skrzyński, który w 18. swoje urodziny zrobił sobie prezent zdobywając złoty medal.  Przypomnijmy, iż Kordian Skrzyński to wielokrotny Mistrz Polski 5. zawodnik Mistrzostw Europy uczestnik Mistrzostw Świata.

czytaj więcej
02 gru 2017

Wioskowe rewolucje z Projektu Świetliki

11.11.2017 r. zakończyliśmy projekt trwający 2 lata. A rewolucje polegały w naszym przypadku nad poprawą estetyki naszej wioski. Skupiliśmy się na zagospodarowaniu i upiększeniu poboczy przy przystankach autobusowych i już istniejącym klombie. Efekty naszej pracy widać na zdjęciach.

Sołtys Maria Ratyńska

czytaj więcej
30 lis 2017

Bezpłatne przesiewowe badania słuchu w Wolinie

Polski Związek Głuchych od ponad 70 lat prowadzi działalność na rzecz osób dotkniętych niedostatkami słuchu. Naszymi pacjentami są osoby od 0 do 99 lat. Każdego roku w Szczecinie diagnozujemy ponad 1000 noworodków dzięki współpracy z Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pod stałą opieką Centrum Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży oraz Osób Dorosłych jest ponad 9 tysięcy pacjentów. Bogate doświadczenia naszych specjalistów i osiągnięcia terapeutyczne pozwoliły na podjęcie współpracy ze światowymi liderami na rynku aparatów słuchowych oraz systemów FM - Oticon Polska oraz SŁUCHMED.

czytaj więcej
30 lis 2017

Ulica Słowiańska w Wolinie oddana do użytku

27 listopada 2017 r. uroczystego otwarcia ul. Słowiańskiej w Wolinie dokonali pan burmistrz Eugeniusz Jasiewicz, pan starosta powiatu kamieńskiego Józef Malec, wicestarosta Marek Matys  oraz wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej pani Danuta Szubert z radnymi  Gminy Wolin,  radnymi Powiatu Kamieńskiego oraz wykonawcami zadania.

czytaj więcej
23 lis 2017

Jubileusz 97. urodzin Pana Czesława Proszko z Wolina

W piątek 17 listopada 2017 r. doniosły Jubileusz 97. urodzin obchodził Pan Czesław Proszko z Wolina.  Z tej okazji życzenia dostojnemu Jubilatowi złożył osobiście Burmistrz Wolina Eugeniusz Jasiewicz wraz z  Agnieszką Pawełczyk  - podinspektorem ds. promocji.

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia