Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
24 kwi 2017

Zapraszamy na uroczystości

Burmistrz Wolina oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Wolinie mają zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa  na uroczyste obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja oraz gminne obchody 72. Rocznicy Wyzwolenia Wolina.

czytaj więcej
20 kwi 2017

OBWIESZCZENIE Burmistrza Wolina

OBWIESZCZENIE Burmistrza  Wolina z dnia 19 kwietnia 2017 roku  o rozpoczęciu procedury związanej z aktualizacją Planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Wolin oraz o naborze wniosków interesariuszy o wpisanie planowanych działań do Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla gminy Wolin.

 

czytaj więcej
20 kwi 2017

Jubileusz Złotych Godów

W sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Wolinie miała miejsce podniosła uroczystość. Dnia 07.04.2017 r. Burmistrz Wolina Eugeniusz Jasiewicz wręczył parom małżeńskim przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. Byli to Państwo: Halina i Stanisław Brodowscy, Alicja i Lech Mazur oraz Ewa i Mirosław Wołosz.

czytaj więcej
19 kwi 2017

Sukces Kornela z PSP w Dargobądzu

8 kwietnia 2017 roku na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie odbył się  finał Wojewódzkiego Małego Konkursu Recytatorskiego. Uczeń klasy trzeciej Publicznej Szkoły Podstawowej w Dargobądzu,  po wygranych eliminacjach gminnych i powiatowych, reprezentował w konkursie nasz region.

czytaj więcej
19 kwi 2017

Zmiana godziny spotkania dotyczącego sprzedaży kwiatów i zniczy

Uprzejmie informujemy, że nastąpiła zmiana godziny spotkania organizowanego w dniu 21.04.2017 r. dotyczącego sprzedaży kwiatów i zniczy w okresie Dnia Wszystkich Świętych przy Cmentarzu Komunalnym w Wolinie z godz. 1000 na godz. 1200. Miejsce spotkania pozostaje bez zmian - "Dworek Woliński" ul. Zamkowa 23a, Wolin.

czytaj więcej
19 kwi 2017

Wolińskie muzeum zaprasza na konferencję „Jomsborg” 2017

Muzeum Regionalne im. Andrzeja Kaubego w Wolinie oraz Instytut Historii Uniwersytetu Śląskiego uprzejmie informują, iż w dniach 20 – 22 kwietnia 2017 r. odbędzie się pierwsza konferencja z cyklu „Jomsborg”, której tematem wiodącym będzie: „Definiowanie i stosowanie norm społecznych w średniowiecznej Skandynawii”.

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia