Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
24 mar 2017

Światowy Dzień Humoru i Satyry w Wolinie

Zapraszamy na Woliński Dzień Humoru i Satyry, który odbędzie się 01.04.2017r. (sobota) o godzinie 17:30 w Dworku Wolińskim (ul. Zamkowa 24a, Wolin). W programie: otwarcie wystawy rysunku satyrycznego "Odgrzewane Kluchy" Daniela Strzelczyka, stand-up w wykonaniu Adama Ławniczaka, karykatura na żywo w wykonaniu Tomasza Wołoszyna i Daniela Strzelczyka, koncert zespołu "Nadmiar"(rock).Wstęp wolny.
 
czytaj więcej
21 mar 2017

Życzenia z okazji 97. urodzin dla Pani Genowefy Świetlik

W poniedziałek 6 marca 2017 r. Jubileusz 97. urodzin obchodziła Pani Genowefa Świetlik z Wolina. Z tej okazji w dniu życzenia Jubilatce złożył osobiście burmistrz Wolina Eugeniusz Jasiewicz wraz z kierownikiem Referatu Organizacyjno-Administracyjnego i Spraw Społecznych Jarosławem Niewinczanym.

czytaj więcej
17 mar 2017

Dzień Kobiet z Sołectwem Zastań

Z okazji tego szczególnego dnia - Dnia Kobiet wszystkie nasze panie zostały obdarowane symbolicznym kwiatkiem i gorącymi życzeniami. Dla kobiet chętnych spędzić czas w innej formie został zorganizowany wyjazd do kina, takie wyjazdy (wyskoki) stają się już naszą tradycją.

czytaj więcej
16 mar 2017

Przedszkole Miejskie w Wolinie nadaje nazwę

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom Wolina za złożone propozycje imienia/ nazwy Przedszkola. Informujemy, że w dniu 9 marca odbyło się posiedzenie Komisji, na którym wybrane zostały trzy  najczęściej powtarzające się propozycje nazwy:

czytaj więcej
13 mar 2017

Zawodnicy UKS „Sprinter” Wolin na najwyższych stopniach podium podczas Mistrzostw Województwa w Biegach Przełajowych w Policach

Dnia 11 marca 2017 r. w Policach odbyły się Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych w kategorii dzieci, dzieci starszych, młodzików i juniorów młodszych. W imprezie wystartowało 531 uczestników. Zawodnicy UKS „Sprinter” Wolin rywalizowali w czterech kategoriach wiekowych na dystansie 1000 m zdobywając trzy złote medale i dwa brązowe.

czytaj więcej
09 mar 2017

Zaproszenie na warsztaty rewitalizacyjne z mieszkańcami

Trwają prace nad Lokalnym Programem Rewitalizacji Gminy Wolina na lata 2017-2023. W dniach 13 i 14 marca zaplanowano realizację warsztatów rewitalizacyjnych. Celem warsztatów będzie określenie kierunków pracy nad programem rewitalizacji i dyskusja nad projektami rewitalizacyjnymi. Projekty te powinny posłużyć do wyprowadzenia ze stanu kryzysowego obszarów zdegradowanych. Uczestnikami warsztatów będą mieszkańcy obszaru planowanego do wyznaczenia jako obszar zdegradowany i obszar rewitalizacji. Planujemy skupić się na warstwie społecznej i dyskutować o potrzebach mieszkańców. Poniżej informacja o miejscu i terminie warsztatów:

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia