Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
12 kwi 2016

Podział punktów w Skolwinie. Bramkarz ratuje remis!

Mija 90. minuta spotkania Świt-Vineta. Arbiter główny dolicza cztery minuty do regulaminowego czasu. Ostatnia akcja gospodarzy. W polu karnym Marek Niewiada zahacza napastnika Świtu - Kamila Walkowa. Sędzia wskazuję na „wapno” a stopera Vinety kara żółtą kartką. 90+2' Do piłki podchodzi lewy obrońca ze Skolwina - Hubert Kotus. Uderza piłkę bardzo silnie w środek bramki. Nasz bramkarz Oskar Rechtziegel odbija piłkę, przed siebie, dobitka - znów świetnie Rechtziegel parując strzał na słupek - ratuje jeden punkt dla Vinety. Bohater tego meczu wykreował się sam!

czytaj więcej
08 kwi 2016

Uczcij pamięć ofiar katastrofy smoleńskiej

Burmistrz Wolina zawiadamia, że w dniu 10 kwietnia 2016 r. (niedziela) o godzinie 8:41 zostaną uruchomione na 1 minutę (sygnał ciągły) syreny alarmowe na terenie Gminy Wolin w celu uczczenia pamięci i uhonorowania ofiar katastrofy smoleńskiej z dnia 10 kwietnia 2010 roku.

czytaj więcej
08 kwi 2016

Wystawa prac fotograficznych uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie

Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego i Technikum im. prof. Adama Wodziczki w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie Anna Jarząb oraz Dyrektor Ośrodka Kultury Gminy Wolin Joanna Kulikow zapraszają na wystawę prac fotograficznych uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych pod tytułem: „Pierwsze przyrodnicze oznaki wiosny” wykonanych w ramach projektu: rozwijanie wrażliwości artystycznej jako poszukiwanie możliwości produktywnego spędzania czasu przez młodzież.

 
czytaj więcej
08 kwi 2016

Kobiety trzymają formę

Dzień Kobiet jest dobrym momentem, by przypomnieć płci pięknej jaki wpływ na zdrowie, urodę  i kondycję  mają ćwiczenia fizyczne i spożywanie odpowiedniej ilości produktów zawierających witaminy. Prócz tradycyjnych kwiatów i upominków chłopcy z klasy V b postanowili zorganizować imprezę sportową dla swoich koleżanek i mam.

czytaj więcej
07 kwi 2016

Świadczenie wychowawcze RODZINA 500+

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W WOLINIE

INFORMUJE, IŻ WNIOSKI O ŚWIADCZENIE WYCHOWAWCZE TJ. RODZINA 500+ BĘDĄ WYDAWANE ORAZ PRZYJMOWANE W TUTEJSZYM OŚRODKU OD 1 KWIETNIA 2016 R. :

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 7.30 - 15.30

CZWARTEK - 7.30 - 18.00  (W M-CU KWIETNIU)

czytaj więcej
06 kwi 2016

Cenny remis Vinety Wolin z Liderem

W pojedynku zapowiadanym jako hit rundy wiosennej III Ligi Bałtyckiej pomiędzy najlepszymi aktualnie zespołami padł bezbramkowy remis. Nasz zespół udał się na to spotkanie dzień wcześniej. Dzięki staraniom Prezesa Jacka Kowalczyka mieliśmy komfortowe warunki przygotowań.

czytaj więcej
04 kwi 2016

Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolinie przywitała pierwszy dzień wiosny

Pierwszy Dzień Wiosny młodsi uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Wolinie przywitali bardzo aktywnie. Klasy trzecie realizując Dzień Doświadczeń wybrały się do Mariny na zaproszenie p. Lucyny Chomy. Tutaj grupy brały udział w zajęciach dotyczących bezpieczeństwa nad wodą i na wodzie, ratownictwa wodnego, udzielania pomocy, rozwiązywały zagadki, quizy, zapoznawały się z przepisami i zasobami żagli w jednostce, próbowały wykorzystać zasoby skrzyni skarbów.

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia