Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
25 mar 2017

Jabłka w PSP w Wolinie

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie po raz trzeci otrzymała jabłka. Owoce zostały dostarczone w ramach bezpłatnej dystrybucji owoców i warzyw prowadzonej przez Agencję Rynku Rolnego w związku z kontynuacją zakazu ich przywozu z Unii Europejskiej do Federacji Rosyjskiej.

czytaj więcej
25 mar 2017

Zawodnicy Wolińskiego Klubu Karate na Mistrzostwach Polski Północnej w Międzyzdrojach

W sobotę 18 marca 2017 r. w hali sportowej im. Andrzeja GRUBBY przy ul. Leśnej 17 w Międzyzdrojach odbyły się „Mistrzostwa Polski Północnej Polskiej Federacji Kyokushin Karate”. W mistrzostwach udział wzięli zawodnicy z 23 ośrodków: Bydgoszcz, Bytów, Chełmno, Chełmża, Choszczno, Gdańsk, Golub-Dobrzyń, Kalisz, Kalisz Pomorski, Krzyż, Kościerzyna, Lubsza, Łobez, Międzyzdroje, Solec Kujawski, Świecie, Świnoujście, Toruń, Wąbrzeźno, Władysławów, Wolin, Zduńska Wola, Złocieniec.                   

czytaj więcej
25 mar 2017

Jubileusz 90. urodzin Pani Edelkraut Jagły

W środę, 22 marca 2017 r. doniosły Jubileusz 90. urodzin obchodziła Pani Edelkraut Jagła z Rekowa. Z tej okazji życzenia Jubilatce złożył osobiście burmistrz Wolina Eugeniusz Jasiewicz w towarzystwie sołtys Chynowa Barbary Ciołek.

czytaj więcej
24 mar 2017

Dzień wiosny w Recławiu

Dnia 21.03.2017r. o godz.16.00 w sołectwie Recław przywitano „Wiosnę”. W zabawie topienia „Marzanny”  udział wzięli dzieci z miejscowości Recław i Gogolice wraz z sołtysem. Następnie wszyscy spotkali się przy ognisku, piekąc kiełbaski i biorąc udział w grach i konkursach, częstując się ciastem i słodyczami.
 

czytaj więcej
24 mar 2017

Światowy Dzień Humoru i Satyry w Wolinie

Zapraszamy na Woliński Dzień Humoru i Satyry, który odbędzie się 01.04.2017r. (sobota) o godzinie 17:30 w Dworku Wolińskim (ul. Zamkowa 24a, Wolin). W programie: otwarcie wystawy rysunku satyrycznego "Odgrzewane Kluchy" Daniela Strzelczyka, stand-up w wykonaniu Adama Ławniczaka, karykatura na żywo w wykonaniu Tomasza Wołoszyna i Daniela Strzelczyka, koncert zespołu "Nadmiar"(rock).Wstęp wolny.
 
czytaj więcej
21 mar 2017

Życzenia z okazji 97. urodzin dla Pani Genowefy Świetlik

W poniedziałek 6 marca 2017 r. Jubileusz 97. urodzin obchodziła Pani Genowefa Świetlik z Wolina. Z tej okazji w dniu życzenia Jubilatce złożył osobiście burmistrz Wolina Eugeniusz Jasiewicz wraz z kierownikiem Referatu Organizacyjno-Administracyjnego i Spraw Społecznych Jarosławem Niewinczanym.

czytaj więcej
17 mar 2017

Dzień Kobiet z Sołectwem Zastań

Z okazji tego szczególnego dnia - Dnia Kobiet wszystkie nasze panie zostały obdarowane symbolicznym kwiatkiem i gorącymi życzeniami. Dla kobiet chętnych spędzić czas w innej formie został zorganizowany wyjazd do kina, takie wyjazdy (wyskoki) stają się już naszą tradycją.

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia