Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
31 paź 2018

Przebudowa ulicy Małej w Wolinie zakończona.

Dnia 31 października 2018  r. odbyło się  uroczyste otwarcie ul. Małej w Wolinie z udziałem pana Burmistrza Gminy Wolin Eugeniusza Jasiewicza, Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego pana Jarosława Rzepy, Zastępcy Burmistrza Wolina pani Małgorzaty Wójcik, Kierownika ref. BIO pani Agnieszki Struskiej oraz przedstawicieli  firmy „EKOL” z Dziwnówka.

czytaj więcej
30 paź 2018

Po III Rowerowo – Pieszym Rajdzie na Orientację LATARNIK

W dniach 19 – 21 września 2018 w Wolinie na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wolinie przy pięknej pogodzie po urokliwych zakątkach ziemi Wolińskiej oraz terenów wokół zalewu Szczecińskiego odbył się III Rajd Rowerowy i Pieszy na Orientację „LATARNIK". Zgodnie z założeniami zawodnicy mieli do wyboru następujące trasy rowerowe 10, 30 i 100 km i na trasach pieszych 10 lub 50 km.

Już tradycyjnie na każdej edycji co roku zwiększa się ilość uczestników, tym razem na trasy wyruszyło 54 zawodników i zawodniczek w tym co Nas bardzo cieszy 6 rodzin ze swoimi pociechami.

czytaj więcej
26 paź 2018

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW NR II/2018

Lokalna Grupa Rybacka „Zalew Szczeciński” wdrażając Lokalną Strategię Rozwoju 2014-2020 (LSR) informuje o możliwości składania wniosków o dofinansowanie operacji wpisujących się w cele oraz przedsięwzięcia LSR wymienione w ogłoszeniu, których zakresy odpowiadają LSR oraz celom Priorytetu 4 „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”, zawartego w Programie Operacyjnym „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020 (Priorytetu 4 PO RiM) w działaniu: realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność.

czytaj więcej
23 paź 2018

Zapraszamy na spektakl pt. „Mały Książę”

Zapraszamy na spektakl pt. „Mały Książę” na podstawie książki Antoine'a de Saint-Exupery'ego w wykonaniu dzieci i młodzieży z „Kotła Wyobraźni” z Domysłowa w ramach XIV Międzynarodowego Festiwalu Karawany Kultury AUTUMIN MIX.
Spektakl odbędzie się w sobotę, 27.10.2018r o godz. 13.00 na scenie Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach. Wstęp wolny!

„Kocioł Wyobraźni”

 

czytaj więcej
23 paź 2018

„Nauczyciel na medal”

"Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!" Słowa Conklina opisują, moim zdaniem, istotę plebiscytu "Nauczyciel na Medal". Poprzez nominację pragnie się docenić i nagrodzić tych pedagogów, którzy kochają swoją pracę, wykonują ją z pasją i zapałem, a każdego dnia oddają uczniom cząstkę siebie.

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia