Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
02 lut 2017

Kurs kandydatów na sędziów LA

Dnia 28.01.2017r. w Sali Konferencyjnej OSiR w Wolinie odbył się kurs kandydatów na sędziów LA organizowany przez Zachodniopomorski Związek Lekkiej Atletyki oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wolinie.

czytaj więcej
02 lut 2017

Życzenia dla Pana Juliana Bagrowskiego z Wolina

W sobotę, 28 stycznia 2017 r. doniosły Jubileusz 90. urodzin obchodził Pan Julian Bagrowski z Wolina. W przeddzień Jubileuszu, burmistrz Wolina Eugeniusz Jasiewicz z sekretarzem Gminy Romanem Pawłowskim  odwiedzili dostojnego Jubilata.

czytaj więcej
02 lut 2017

Kulig w Zastaniu

Pierwszy śnieg został wykorzystany, zorganizowaliśmy kulig ku radości wszystkich dzieci i dorosłych, oczywiście zakończyło się pieczeniem kiełbaski :)

Rada Sołectwa i Sołtys Maria Ratyńska

czytaj więcej
02 lut 2017

Dzień Babci i Dziadka w Zastaniu

W dniu 22 stycznia 2017 r. w świetlicy wiejskiej w Zastaniu przez najmłodsze pokolenie zostało przygotowane przedstawienie dla swoich kochanych babć i dziadków. Dzieci przygotowały laurki i kwiatki oraz piękne piosenki i wiersze pod okiem rodziców. Nie jednej babci i dziadkowi zakręciła się łezka w oku, a występ dzieci został doceniony gromkimi brawami.

czytaj więcej
30 sty 2017

Podsumowanie 25. FINAŁU WOŚP W WOLINIE

Tegoroczny finał rozbrzmiewał pod hasłem pediatria i godna opieka seniorów. Wolin po raz kolejny grał razem z Fundacją WOŚP zbierając fundusze dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopedriatycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

czytaj więcej
27 sty 2017

Dzień Babci i Dziadka w Recławiu

Dnia 23.01.2017 r. odbyło się  spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka w świetlicy wiejskiej w Recławiu. Przygotowano poczęstunek i konkursy z nagrodami. W zabawie udział wzięli mieszkańcy sołectwa Recław. Dziękuję wszystkim przybyłym za miłą zabawę, organizatorom, którzy przyczynili się do zorganizowania zabawy oraz sponsorom. Zapraszamy wszystkich mieszkańców sołectwa za rok.

Sołtys Recławia
Waldemar Judkiewicz

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia