Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
06 cze 2017

Turniej w grach i zabawach ruchowych o Puchar Burmistrza Wolina

Dnia 29.05.2017 r. na Stadionie Miejskim w Wolinie odbył się Turniej o Puchar Burmistrza Wolina w grach i zabawach ruchowych klas I-III. W turnieju uczestniczyli uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej w Wolinie z klas I-III wraz z wychowawcami. Organizatorzy przygotowali między innymi zabawy bieżne, skoczne, rzutne mające na celu kształtowanie ogólnej sprawności uczniów.   

czytaj więcej
04 cze 2017

Znam swoje lektury XVI edycja

Już po raz szesnasty w Publicznej Szkole Podstawowej w Koniewie odbył się gminny konkurs czytelniczy dla uczniów szkół podstawowych z klas I-III. W tej edycji uczniowie musieli wykazać się znajomością lektur w zakresie edukacji wczesnoszkolnej.

czytaj więcej
29 maj 2017

Sezon żeglarski w Wolinie otwarty!

W dniu 20 maja 2017 r. UKS  „ALBATROS”  Wolin już po raz 20-ty otworzył swój sezon żeglarski, podnosząc uroczyście banderę. Prezes Grażyna Laskowska przywitała przedstawicieli władz samorządowych Burmistrza Wolina Eugeniusza Jasiewicza,  Z-cę Burmistrza Ryszarda Mroza, członków Klubu , dzieci , młodzież i żeglarzy z  zaprzyjaźnionych klubów min. UKS „Keja” Świnoujście, Centrum Żeglarskiego w Szczecinie, PTTK Szczecin, JKMW ”Kotwica” Świnoujście.

czytaj więcej
29 maj 2017

Sportowe Zawody Zerówiaków w PSP Kołczewo

Dnia 11 maja 2017 r. odbyły się w naszej szkole VI Gminne Zawody Sportowe Zerówiaków  pod patronatem Burmistrza Wolina. W zawodach brały udział  dzieci z sześciu placówek naszej gminy: PSP Koniewo, SSP Ładzin, PSP Troszyn, PSP Wolin, Przedszkole Wolin oraz PSP Kołczewo.

 

czytaj więcej
26 maj 2017

LGR Zalew Szczeciński - OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW NR 1/2017

Lokalna Grupa Rybacka "Zalew Szczeciński" wdrażając Lokalną Strategię Rozwoju 2014-2020 (LSR) informuje o możliwości składania wniosków o dofinansowanie operacji wpisujących się w cele oraz przedsięwzięcia LSR wymienione w ogłoszeniu, których zakresy odpowiadają LSR oraz celom Priorytetu 4 "Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej", zawartego w Programie Operacyjnym "Rybactwo i Morze" na lata 2014-2020 (Priorytetu 4 PO RiM) w działaniu: realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia