Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
09 sty 2019

NAUCZYCIEL NA MEDAL

18 grudnia 2018 roku w Muzeum Narodowym Centrum Dialogu Przełomy w Szczecinie odbyło się podsumowanie plebiscytu Głosu Dziennika Pomorza „Nauczyciel na medal”. Była to promocja najaktywniejszych i najpopularniejszych nauczycieli z województwa zachodniopomorskiego.

czytaj więcej
04 sty 2019

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Troszyn

11.01.2019r. (piątek), godz. 17:00-19:00, Wiejski Ośrodek Kultury w Troszynie

Organizatorzy zastrzegają możliwość zmiany godzin i punktów programu

Wiejski Ośrodek Kultury w Troszynie oraz Sołectwo Troszyn serdecznie zapraszają na wydarzenie wspierające 27.Finał WOŚP pn.: ”Od Babci i Dziadka dla małego szkrabka”.

W programie: występy, licytacje dzieł sztuki młodych artystów

Więcej informacji:

czytaj więcej
02 sty 2019

Urodzinowe życzenia dla najstarszej mieszkanki Gminy Wolin

27 grudnia 2018 r. Jubileusz 102. urodzin obchodziła Pani Felicja Sielach z Wisełki.  Z tej okazji życzenia Jubilatce przebywającej w Zakładzie pielęgnacyjno-opiekuńczym NZOZ „Zdrowie” w Międzywodziu w imieniu Pani burmistrz i mieszkańców Gminy Wolin złożył sekretarz Gminy Paweł Banaszkiewicz.

czytaj więcej
31 gru 2018

Orszak Trzech Króli

Zapraszamy na Orszak Trzech Króli, który odbędzie się 06.01.2019 r. o godzinie 12:00. Orszak startuje z kościoła pw. św. Stanisława BM w Wolinie i wędruje do Kolegiaty pw. św. Mikołaja Biskupa w Wolinie. Przemarszowi towarzyszyć będzie Orkiestra Dęta im. Br. Edmunda Sobisia ze Szczecina.

czytaj więcej
21 gru 2018

Międzyzdroje i Wolin z Karawaną Kultury

W połowie grudnia we współpracy z Międzynarodowym Domem Kultury w Międzyzdrojach oraz Ośrodkiem Kultury Gminy Wolin odbyła się ostania edycja „Karawany Kultury” roku 2018, w której wzięli udział uczestnicy z Białorusi (miasta Marina Horka, Mińsk, Witebsk), Afryki Południowej (Roodeport), Polski (Szczecin, Świnoujście, Wolin, Dargobądz, Międzyzdroje, Gryfice, Kamień Pomorski, Domysłów, Świerzno). Mieli być uczestnicy z Bangladesz, ale niestety nie dostali wizy.

czytaj więcej
10 gru 2018

Jubileusz 90. urodzin Pani Ireny Skierskiej

W ubiegłym  tygodniu, 5 grudnia 2018 r. doniosły jubileusz 90. urodzin obchodziła Pani Irena Skierska z Ostromic. Z tej okazji  życzenia Jubilatce złożyła osobiście Burmistrz Wolina Ewa Grzybowska w towarzystwie radnego Rady Miejskiej Ryszarda Rybarczyka i sołtysa Ostromic Ryszarda  Mierzickiego.

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia