Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
11 paź 2016

Zakończenie sezonu żeglarskiego 2016

1 października odbyło się zakończenie sezonu żeglarskiego 2016 w zaprzyjaźnionym Klubie UKS „Keja” Przytór. Z tej okazji nasi zawodnicy  po raz ostatni w tym sezonie uczestniczyli w regatach, aby sprawdzić swoje umiejętności.

czytaj więcej
10 paź 2016

„Ruszamy po nowe wrażenia” z Fundacją PZU

Stowarzyszenie Rozwoju Wiosek Wyspy Wolin  – organ prowadzący SSP w Ładzinie wzięło udział w konkursie „PZU z kulturą” . Cieszymy się niezmiernie ,że nasz projekt pt. „Ruszamy po nowe wrażenia” został wybrany i sfinansowany ze środków Fundacji PZU.

czytaj więcej
07 paź 2016

Zwycięskie sztafety PSP Wolin

5 października 2016 r. w Parku Miejskim w Dziwnowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kamieńskiego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W zawodach uczestniczyło sześć zespołów: SP nr 1 Międzyzdroje, SP nr 1 Kamień Pomorski, SP nr 2 Kamień Pomorski, PSP Kołczewo, SP Dziwnów, PSP Wolin. Dziewczęta i chłopcy rywalizowali na dystansie 10x800m.

czytaj więcej
07 paź 2016

Zawody sportowe z okazji otwarcia bieżni lekkoatletycznej w Wolinie

Dnia 30 września 2016 r. odbyła się inauguracja bieżni lekkoatletycznej na Stadionie Miejskim w Wolinie. Po oficjalnej ceremonii otwarcia z udziałem młodzieży naszego gimnazjum, o godzinie 12:00, rozpoczęły się zawody lekkoatletyczne dla szkół gimnazjalnych z Powiatu Kamieńskiego oraz z udziałem zaproszonych klubów lekkoatletycznych z województwa zachodniopomorskiego.

czytaj więcej
07 paź 2016

Przedsiębiorco dołącz do innych reklamodawców

Szanowni Państwo!

Uprzejmie Państwa informuję, że Gmina Wolin  podjęła inicjatywę oraz przygotowuje materiały do wykonania tablic z planem miasta i mapą gminy Wolin, które zostaną ustawione przy ul. Katedralnej w Wolinie (obecna tablica na placu przed urzędem miejskim) oraz w miejscowości Warnowo na działce sołeckiej.

czytaj więcej
06 paź 2016

W Mistrzostwach Województwa LZS-ów Wolin na pierwszym miejscu

Dnia 20 września 2016 r. w Dobrej Nowogardzkiej odbyły się biegi przełajowe o Mistrzostwo Województwa w LZS-ów w kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wystartowało ponad 700 uczestników. Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie z Publicznego Gimnazjum w Wolinie zdobywając najwyższe stopnie podium. 

czytaj więcej
06 paź 2016

X Zawody Strzeleckie Bractw Kurkowych

10 września 2016 r. na Miejskiej Strzelnicy Sportowej w Szczecinku odbyły się X Zawody Strzeleckie Bractw Kurkowych zorganizowane przez Szczecineckie Bractwo Kurkowe. Wolińskie Bractwo Kurkowe reprezentowały siostry: Halina Kawiak, Monika Rybczyńska, Joanna Wiese oraz brat Jerzy Kawiak. Nasza czteroosobowa reprezentacja może pochwalić się następującymi sukcesami:

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia