Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
01 sty 2017

Opłatek u Seniorów

Zarząd Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Wolinie zorganizował spotkanie świąteczne „Opłatek”, które odbyło się 17.12.2016 r. w sali Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie.

czytaj więcej
31 gru 2016

Wolińscy strażacy mają nowy sprzęt

W sobotę 10 grudnia 2016 r. w siedzibie OSP w Wolinie odbyło się spotkanie poświęcone analizie wyposażenia jednostek OSP w specjalistyczny sprzęt ratowniczy. Prezentacja dotyczyła sprzętu pozyskanego w roku 2016 z udziałem środków finansowych z poza budżetu gminy.

czytaj więcej
29 gru 2016

Doniosły Jubileusz 100. urodzin pani Felicji Sielach

We wtorek - 27 grudnia 2016 r. doniosły Jubileusz 100. urodzin obchodziła mieszkanka Gminy Wolin Pani Felicja Sielach z Wisełki. Z tej okazji w Zakładzie Pielęgnacyjne -Opiekuńczym NZOZ „Zdrowie" w Międzywodziu, gdzie przebywa Jubilatka, personel zakładu przygotował wzruszającą uroczystość. Rozpoczęła ją msza święta odprawiona przez księdza Józefa Stanisława Barona z Towarzystwa Boskiego Zbawiciela Salwatorianie z udziałem pensjonariuszy i pracowników zakładu oraz gości: Burmistrza Wolina, przedstawicielki Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, zaprzyjaźnionej z nią Pani Magdy Brzezińskiej z Wisełki i bratanka Tadeusza Wieczorka z Sulejówka.

czytaj więcej
29 gru 2016

Życzenia dla Jubilatki Pani Antoniny Andziulewicz z Zagórza

W czwartek 22 grudnia Jubileusz 90. urodzin obchodziła Pani Antonina Andziulewicz z Zagórza. Z tej okazji we wtorek 27 grudnia życzenia Jubilatce złożył osobiście Burmistrz Wolina Eugeniusz Jasiewicz wraz z sekretarzem Gminy – Romanem Pawłowskim oraz sołtysem Zagórza – Bronisławem Grocholskim.

czytaj więcej
29 gru 2016

Złota rocznica ślubu

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Wolinie w dniu 13.12.2016r. Burmistrz Wolina Eugeniusz Jasiewicz wręczył Państwu Stanisławie i Czesławowi Dziemidowicz zamieszkałym w Gogolicach przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”.

czytaj więcej
29 gru 2016

Powstaną nowe trasy rowerowe

Dnia 21 grudnia 2016 r., gmina Wolin reprezentowana przez Burmistrza Wolina Eugeniusza Jasiewicza, wraz z gminami Stepnica i Szczecin, podpisała porozumienie w sprawie realizacji tras rowerowych na wałach przeciwpowodziowych (na terenie gminy Wolin: wał w Skoszewie i Skoszewo – Czarnocin).

czytaj więcej
29 gru 2016

Realizacja budżetu obywatelskiego

19 grudnia 2016 r. odbyła się uroczystość oddania do użytku schodów w ciągu komunikacyjnym ul. Ciasna – parking w Wolinie (przy kościele św. Stanisława). Było to ostatnie zadanie zrealizowane w ramach budżetu obywatelskiego na rok 2016.

czytaj więcej
23 gru 2016

Pokaz fajerwerków

Burmistrz Wolina serdecznie zaprasza na pokaz fajerwerków w sylwestrową noc o godzinie 00:00 na plac przed Urzędem Miejskim w Wolinie.

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia