Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
22 cze 2016

Informacja o realizacji Gminnego Programu Grantowego

Informuje się, że

Komisja w składzie:

  1. Ryszard Mróz – Przewodniczący Komisji,
  2. Ilona Szkudlarek – Sekretarz Komisji,
  3. Anna Michalska – Członek Komisji,
  4. Halina Grądz – Członek Komisji.

na posiedzeniu w dn. 22 czerwca 2016r., przeprowadziła weryfikację wniosków o przyznanie pomocy w ramach Gminnego Programu Grantowego złożonych w naborze uzupełniającym do dn. 8 czerwca 2016r. w Urzędzie Miejskim w Wolinie, dokonała ich oceny oraz wyboru do dofinansowania.

czytaj więcej
22 cze 2016

Polsko-Niemiecki Dzień Sportu w Troszynie

W dniu 17 czerwca 2016 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Troszynie odbył się Polsko-Niemiecki Dzień Sportu, w którym wzięło udział 100 dzieci ze szkół podstawowych z Usedom (Niemcy) oraz Troszyna i Koniewa.

czytaj więcej
21 cze 2016

Zawody wędkarskie w Usedom

Na zaproszenie przez kolegów z Niemieckiego Klubu Wędkarskiego z Usedom członkowie Koła Wolin uczestniczyli w zawodach wędkarskich gruntowych. W ramach turnieju 6-cio osobowe zawody odbyły się w dniu 18.06.2016 r. na jeziorze Weselin Usedom.

czytaj więcej
17 cze 2016

Podsumowanie pracy dzieci i młodzieży w Ośrodku Kultury Gminy Wolin

W  dniu 16.06.2016 r. w „Dworku Wolińskim„ odbył się koncert podsumowujący pracę uczestników zajęć artystycznych prowadzonych przez Ośrodek Kultury Gminy Wolin w roku szkolnym 2015/2016. Spotkanie młodych wykonawców, plastyków, pianistów, gitarzystów, perkusistów ich opiekunów, rodziców, zaproszonych gości miało bardzo uroczysty charakter.

czytaj więcej
17 cze 2016

Mammobus w Twojej miejscowości. Pamiętaj latem o swoim zdrowiu!

Mammografia trwa jedynie kilka minut i polega na zrobieniu 4 zdjęć rentgenowskich – dwóch projekcji każdej piersi. Pozwala na rozpoznanie i wykrycie tzw. zmian bezobjawowych (guzków oraz innych nieprawidłowości w piersi) w bardzo wczesnym etapie rozwoju – wtedy, kiedy nie są one wyczuwalne przez kobietę lub lekarza, co bardzo istotnie zwiększa szansę wyleczenia.

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia