Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
19 maj 2016

70-te spotkanie w Nortorf

W dniach 6 i 7 maja 2016 r. w Nortorf (Niemcy) odbyło się doroczne spotkanie Związku byłych Wolinian. Na spotkanie to zaproszony został burmistrz Wolina p. Eugeniusz Jasiewicz, który przebywał w Nortof wraz z dyrektorem Muzeum Regionalnego im. Andrzeja Kaubego w Wolinie p. Ryszardem Banaszkiewiczem.

czytaj więcej
19 maj 2016

Wolin promował inwestycje zrealizowane ze środków UE

Gmina Wolin wzięła udział w tegorocznych Dniach Otwartych Funduszy Europejskich. W sobotę, 14 maja 2016 r. z tej okazji na terenie „Mariny w Wolinie” zorganizowano „Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Gminy Wolin w Szachach”, quiz wiedzy o Gminie Wolin z nagrodami oraz przejażdżki łodzią ratowniczą WOPR.

czytaj więcej
16 maj 2016

Vineta deklasuje Bałtyk Koszalin

W niedzielę 15-05-2016 r. nasza drużyna udała się na wyjazdowe spotkanie do Koszalina. Piłkarze Bałtyku mimo odległego miejsca w tabeli w ostatnich kilku spotkaniach napsuli sporo krwi czołowym drużynom ligi (wygrana z Bałtykiem Gdynia czy KS Chwaszczyno).

czytaj więcej
14 maj 2016

Majówka Archeologiczna

W pierwszych dniach maja odbyła się pierwsza w tym sezonie impreza historyczna w Centrum Słowian i Wikingów. Na Majówkę Archeologiczną przybyło do Wolina ponad 70 uczestników.

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia