31 gru 2018

Plakat Orszaku Trzech KróliZapraszamy na Orszak Trzech Króli, który odbędzie się 06.01.2019 r. o godzinie 12:00. Orszak startuje z kościoła pw. św. Stanisława BM w Wolinie i wędruje do Kolegiaty pw. św. Mikołaja Biskupa w Wolinie. Przemarszowi towarzyszyć będzie Orkiestra Dęta im. Br. Edmunda Sobisia ze Szczecina.

O godzinie 12:15 zapraszamy na Mszę św. w Kolegiacie pw. św. Mikołaja, połączoną z jasełkami w wykonaniu uczniów PSP w Dargobądzu i PSP w Koniewie.
O godzinie 13:15 - po Mszy św. zapraszamy na koncert Wolińskiej Orkiestry Bębniarskiej, zagrzewany ogniskiem i dobrym poczęstunkiem.

Organizatorzy:
Parafia pw. św. Mikołaja w Wolinie