Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
11 mar 2019

W ostatni czwartek – 27 lutego 2019r. naszą szkołę opanowali superbohaterowie, księżniczki, strażacy, policjanci, wróżki, jednorożce oraz cała masa pięknie przebranych uczniów.

  Salę zdobiły kolorowe balony i serpentyny - wszystkich ogarnęła karnawałowa atmosfera. Szaleństwo wspaniałych bohaterów urzeczywistniały się na szkolnych korytarzach i lekcjach. A "tłusty czwartek" przyczynił się do jeszcze większej radości, ponieważ dziś nikt nie liczy kalorii i wagi. Szaleństwo tego dnia, pomalowane twarze i stroje stały się pięknym wyznacznikiem dzisiejszego święta i dobrej zabawy. Mamy nadzieję, że dla każdego ten czas był wyjątkowy i pozostanie na długo w naszej pamięci.

  Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za poczęstunek oraz wszystkim Rodzicom za okazaną pomoc przy przygotowaniach.

 RSU
PSP Kołczewo

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia