Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
15 mar 2019

Ruszył nabór na szkolenia internetowe w ramach projektu „Ja w internecie. Program szkoleniowy w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych” finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej nr III: Cyfrowe Kompetencje społeczeństwa, działania 3.1: Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych.

 

  Uczestnikami Projektu mogą zostać osoby, które najpóźniej w dniu przystąpienia do Projektu, ukończyły 25 rok życia i są mieszkańcami gminy Wolin, w tym kobiety i mężczyźni, osoby pracujące i nieaktywne zawodowe, również z niepełnosprawnościami

  W ramach bezpłatnego szkolenia zrealizowane zostaną następujące moduły tematyczne:
•    Rodzic w Internecie
•    Mój biznes w sieci
•    Moje finanse i transakcje w sieci
•    Tworzę własną stronę internetową (blog)
•    Działam w sieciach społecznościowych
•    Kultura w sieci
•    Rolnik w sieci

  Jedna osoba może wziąć udział wyłącznie w jednym module szkoleniowym.

  Zapewniamy wszystkim uczestnikom materiały edukacyjne oraz catering. Zajęcie odbywać się będą w świetlicach wiejskich oraz placówkach kulturalno-oświatowych na terenie gminy.

  Szczegółowy harmonogram szkoleń oraz informacja o miejscu szkolenia zostanie przekazana osobom, które zakwalifikują się do udziału w Projekcie.

  Aby wziąć udział w szkoleniu, należy wypełnić i podpisać oraz  dostarczyć formularz aplikacyjny osobiście lub za pośrednictwem poczty na adres: Urząd Miejski w Wolinie, ul. Zamkowa 23, 72-510 Wolin.

  Informacje w sprawie szkoleń i naboru uczestników udzielają pracownicy Urzędu Miejskiego w Wolinie: Ilona Szkudlarek (tel. 91/ 32 20 812 lub 512186941, e-mail: szkudlarek@gminawolin.pl) oraz Katarzyna Wróblewska.

  Na zgłoszenia czekamy do 29 marca 2019 r. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Do pobrania:
1.    Regulamin rekrutacji i uczestnictwa
2.    Formularz aplikacyjny
3.    Plakat promocyjny
4.    Ulotka

 

 

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia