29 mar 2019

Serdecznie zapraszamy na Woliński Dzień Humoru i Satyry, który odbędzie się dnia 05.04.2019r. (piątek), o godzinie 18:00 w Galerii Piwnica (sala dydaktyczna Ośrodka Kultury Gminy Wolin, ul. Zamkowa 23)

W programie:

- wernisaż wystawy rysunku satyrycznego Tomasza Wołoszyna – wyśmienitego rysownika, którego prace bawią odbiorców na wszystkich kontynentach świata, oprócz Antarktydy.

- karykatura na żywo w wykonaniu Daniela Strzelczyka i Tomasza Wołoszyna – duet karykaturzystów, który rozweseli każdą, nawet najbardziej smętną facjatę.

- spektakl pt.: „Kowalski czyli Kubik” – duet budzący zachwyt i ciekawość widzów na całym świecie, magnetyzujący lepiej od telewizora, elektryzujący i trzymający w napięciu pokaz klaunady i iluzji.

Organizatorzy: Ośrodek Kultury Gminy Wolin