05 kwi 2019

W dniu 30 marca 2019 r. w Złocieńcu odbyły się "Mistrzostwa Polski Północnej Polskiej Federacji Kyokushin Karate" W zawodach udział wzięło 192 zawodników z 21 klubów: Bydgoszczy, Bytowa, Chełmna, Chełmży, Chodzieży, Choszczna, Gdańska, Golubia-Dobrzynia, Kalisza Pomorskiego, Kościerzyny, Lubszy, Łobza, Międzyzdrojów, Solca Kujawskiego, Świecia, Świnoujścia, Torunia, Warszawy, Wąbrzeźna, Wolina, Złocieńca.

Zawodnicy Wolińskiego Klubu Karate Kyokushin dzielnie walczyli o najwyższe miejsca medalowe zajmując:

    Maja CZAJKOWSKA – III miejsce w kumite dziewcząt w kategorii 9-10 lat -37 kg
    Nadia ZAREMBA – I miejsce w kumite dziewcząt w kategorii 9-10 lat +37 kg
    Wioleta CHARÓW - IV miejsce w kumite juniorek w kategorii 17-18 lat OPEN
    Karolina CHARÓW – IV miejsce w kumite dziewcząt w kategorii 9-10 lat -37 kg
    Adrian BRESLER – VI miejsce w kategorii junior 9-10 lat -33 kg

Gratulujemy wszystkim zawodnikom za godne reprezentowanie klubu i miasta Wolin.

Dziękujemy rodzicom za opiekę nad naszymi zawodnikami.
  Udział w zawodach realizowany był w ramach dofinansowania Gminy Wolin oraz przy współpracy i wsparciu rodziców.

Woliński Klub Karate Kyokushin