Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
18 mar 2016

W sobotę 27 lutego 2016 r.  Taneczny Klub Sportowy „Jantar”  w Wolinie uczestniczył  w turnieju sportowym pn. Ogólnopolski Turniej Tańca AMBER CUP 2016 w tańcach standardowych i latynoamerykańskich zorganizowanym przez Stowarzyszenie  „AMBER” – Kołobrzeg.

Turniej  przeprowadzony został w profesjonalnej hali sportowej MILENIUM  w Kołobrzegu. W rywalizacji sportowej uczestniczyli zawodnicy  tanecznych klubów sportowych: FOCUS -Kamień Pomorski, AKTT -Szczecin, TKS „Jantar” Wolin, Jantar Międzyzdroje, PRESTIGE Goleniów, Klub Tańca Omen Świdwin, TKS Jantar Świnoujście, PASJA-Koszalin, FOCUS Dziwnów, FLESZ Nowogard, ISKRA Piła, DANCE ACADEMI  Bydgoszcz.

    
TKS „Jantar” reprezentowały  trzy pary sportowe zajmując lokaty:  

w kategorii 14-15  D w stylu standardowym  Urbańczyk Radosław  i  Klonowska Laura 4  miejsce, w stylu latynoamerykańskim 5 miejsce. Przybyliński Maciej i  Banak Hanna  w stylu standardowym 6 miejsce, w stylu latynoamerykańskim 7 miejsce, w kategorii powyżej 15  C Strugała Kacper i Szafranowska Nina w stylu standardowym 5 miejsce, w stylu latynoamerykańskim 8 miejsce.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia