18 mar 2016

W terminie 1-7 lutego 2016 r. tancerze TKS „Jantar” w Wolinie uczestniczyli w obozie zimowym w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym w Choszcznie. Był to okres intensywnej nauki tańca sportowego, podnoszenia sprawności fizycznej oraz zajęć integracyjnych rozwijających relacje interpersonalne między młodymi adeptami tańca.

Obóz szkoleniowy dofinansowany został przez Burmistrza Wolina w ramach zadania publicznego WSPIERANIE I UPOWSZECHNIANIE KULTURY FIZYCZNEJ I SPORTU „Popularyzacja tańca sportowego wśród dzieci i młodzieży”. Celem obozu było przygotowanie tancerzy do kolejnego sezonu tanecznego w roku kalendarzowym 2016.