Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
04 mar 2017

Dzieci z własnymi wypiekami - pączkami, zdjęcie grupoweW tym roku Sołectwo Recław przygotowało w okresie ferii zimowych moc atrakcji dla dzieci i młodzieży. Na chetnych czekały warsztaty twórcze z użyciem masy solnej prowadzone przez panią Barbarę Palenicę, gry z nagrodami, zabawy, konkursy, zajęcia kulinarne – robienie pizzy, pieczenie ciasteczek, kreatywne ozdabianie lukrem.

Sołtys Waldemar Judkiewicz serdecznie dziękuje pani Barbarze Palenicy i pani Lucynie Czajkowskiej za pomoc w organizacji ferii. Sołtys gorąco zachęca rodziców i dzieci do uczestnictwa w kolejnych sołeckich imprezach okolicznościowych.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia