Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
04 mar 2017

dzieci i opiekunowie w strojach na balu karnawałowym zdjęcie zbioroweDnia 25 lutego 2017 r. w świetlicy wiejskiej w Chynowie odbył się bal karnawałowy. Na dzieci czekał pyszny poczęstunek, liczne gry i konkursy oraz malowanie twarzy.

Całą zabawę poprowadził zgrany duet „Pipi i Kropka”, który wprowadził wszystkich uczestników balu w iście karnawałowy nastrój. Najmłodsi przy wyborze przebrań i kostiumów wykazali się ogromną fantazją, stroje były bardzo różnorodne i ciekawe. 

Dziękuję serdecznie za pomoc i zaangażowanie w organizację tegorocznego balu Rodzicom dzieci z Chynowa, a w szczególności: p. Małgorzacie Bysiak, p. Andżelice Jabłońskiej, p. K.Krasowskiej i p. Marlenie Szternal. 

Sołtys Chynowa Barbara Ciołek oraz Rada Sołecka

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia