Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
09 mar 2017

Plakat lokalny program rewitalizacjiTrwają prace nad Lokalnym Programem Rewitalizacji Gminy Wolina na lata 2017-2023. W dniach 13 i 14 marca zaplanowano realizację warsztatów rewitalizacyjnych. Celem warsztatów będzie określenie kierunków pracy nad programem rewitalizacji i dyskusja nad projektami rewitalizacyjnymi. Projekty te powinny posłużyć do wyprowadzenia ze stanu kryzysowego obszarów zdegradowanych. Uczestnikami warsztatów będą mieszkańcy obszaru planowanego do wyznaczenia jako obszar zdegradowany i obszar rewitalizacji. Planujemy skupić się na warstwie społecznej i dyskutować o potrzebach mieszkańców. Poniżej informacja o miejscu i terminie warsztatów:

  • Warsztat rewitalizacyjny I. 13.03.2017, godz. 16.00 Wiejski Ośrodek Kultury w Wisełce,
  • Warsztat rewitalizacyjny II. 14.03.2017, godz. 16.00 Dworek na tyłach Urzędu Miejskiego.

Warsztaty zostaną poprowadzone przez eksperta ds. partycypacji społecznej, Panią Magdalenę Popłońską – Kowalską z firmy STREFAPLUS, która wykonuje na zlecenie gminy program rewitalizacji.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia