Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
17 mar 2017

Dzievi w Wolińskim Parku NarodowymDnia 8 marca 2017 r. uczniowie klas IV – VI Publicznej Szkoły Podstawowej w Koniewie uczestniczyli w projekcie edukacyjnym ,,Zupełnie inna lekcja przyrody” w Centrum Współpracy Międzynarodowej w Grodnie k. Międzyzdrojów. Niezwykła lekcja przyrody odbyła się  w samym sercu Wolińskiego Parku Narodowego.

Podczas całodniowych zajęć pod hasłem ,,Poznajemy przyrodę wszystkimi zmysłami” uczniowie wcielili się w odkrywców i badaczy otaczającego środowiska. Z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w grach i zabawach terenowych oraz zajęciach prowadzonych w laboratorium badawczym. Ta niecodzienna lekcja przyrody umożliwiła uczniom zdobycie wiedzy poprzez działanie i przeżywanie. Taki sposób przyswajania wiadomości jest przyjemny, przychodzi łatwo i niepostrzeżenie.

Dorota Jędrzejczak

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia