Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
17 mar 2017

Kobiety z sołęctwa Zastań na dniu kobiet w MiędzyzdrojachZ okazji tego szczególnego dnia - Dnia Kobiet wszystkie nasze panie zostały obdarowane symbolicznym kwiatkiem i gorącymi życzeniami. Dla kobiet chętnych spędzić czas w innej formie został zorganizowany wyjazd do kina, takie wyjazdy (wyskoki) stają się już naszą tradycją.

Przed seansem wszystkie uczestniczki w taki sposób spędzenia czasu poszły na „małą czarną” i smaczny deser tak jak w słowach piosenki „...kino, kawiarnia i spacer”. Zrelaksowane i zadowolone kobietki wracały do domu umawiając się na następny seans filmowy.

Maria Ratyńska
Sołtys Sołectwa Zastań

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia