Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
12 kwi 2017

Wykonawcy koncerty zdjęcie grupowe na scenieDnia 8 kwietnia 2017 roku w siedzibie Fundacji Partnerstwo w Szczecinie (Teatr Nie Aktorów przy ulicy Piotra Skargi 1) zrealizowaliśmy Kameralny Koncert pt. „Pod jednym niebem wspólna pieśń” z udziałem solisty Bartosza Secha z Kodrąbia z Gminy Wolin. Był to pierwszy solowy występ młodego gitarzysty. Nasze pieśni, które zagrane z akompaniamentem gitary i fortepianu  zabrzmiały pięknie i bardzo spodobały się słuchaczom (Brygida Borecka - fortepian, Waldemar Borecki - gitara). 

Fundacja Teatr Teatr składa szczególne podziękowania  Fundacji Partnerstwo ze Szczecina, bez której udziału nie moglibyśmy zrealizować tak ważnego dla nas przedsięwzięcia, a także dziękujemy pracownikom Biura Promocji w Wolinie za materiały promujące Gminę Wolin, które przekazaliśmy Pani Marice Pirveli - Prezes Fundacji Partnerstwo.   

Brygida Borecka 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia