Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
12 kwi 2017

zdjęcie lodowni w WolinieBurmistrz Wolina zaprasza do składania ofert na zagospodarowanie obiektu dawnej „Lodowni” stanowiącej własność Gminy Wolin, położonej na terenie nieruchomości Nr 47/16 przy ulicy Krzywej w Wolinie.

 

Obiekt został wzniesiony w 1859 roku, a odnowiony w 2013 roku. Obiekt posiada powierzchnię zabudowy 42 m², składa się z części podziemnej i nadziemnej, nie posiada stropu, a sklepienie jest półokrągłe wymurowane cegłą. Część nadziemna i podziemna obudowana jest cegłami.
Część podziemna ma głębokość ok. 3 m, a nadziemna ma wysokość ok. 1,5 m. Obiekt nie posiada instalacji elektrycznej, natomiast jest możliwość podłączenia do instalacji wodnej znajdującej się przy obiekcie. Wokół obiektu znajduje się ciąg pieszy.

Osoby zainteresowane mogą składać oferty w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Wolinie, pok. nr 12. Oferta powinna zawierać sposób zagospodarowania obiektu oraz proponowany czynsz dzierżawny. Osoby zainteresowane wydzierżawieniem obiektu mogą dokonać oględzin i w tym celu powinny się zgłosić do Urzędu Miejskiego w Wolinie,  Referat Gospodarki Nieruchomościami, pok. nr 8. tel. 91 32 20 803, 500 024 796.
 

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia