19 kwi 2017

Zawodnicy na podiumDnia 12 kwietnia 2017r. w Wolinie na ,,Błoniach” odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kamieńskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych,  w których rywalizowało 142 uczestników.

W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężyli:

SZKOŁY PODSTAWOWE:

Rocznik 2006 i młodsi -dziewczęta:                                         Rocznik 2004-2005 dziewczęta:

1.PSP Wolin -34pkt.                                                              1.SP Dziwnów -38pkt.

2.SP Kamień Nr 1 -32pkt.                                                       2.PSP Wolin -30pkt.

3.SP Dziwnów -28pkt.                                                            3.SP Międzyzdroje -27pkt.

4.SP Kamień Nr2 -21pkt.                                                        4.SP Kamień Nr1 -20pkt.

5.SPWapnica Nr2 -19pkt.                                                       5.PSP Kołczewo -18pkt.

6.PSPKołczewo -14pkt.                                                         6.SP Kamień Nr 2 -16pkt.

7.SP Wapnica Nr 2 -13pkt.

Rocznik 2006 i młodsi -chłopcy                                                 Rocznik 2004-2005 chłopcy

1.PSP Wolin 40pkt.                                                                 1.PSP Wolin 35pkt.

2.SP Wapnica Nr 2 26pkt.                                                        2.SP Kamień Nr 2 32pkt.

3.SP Kamień Nr 1 25pkt.                                                          3.SP Kamień Nr 1 22pkt.

4.SP Dziwnów 24pkt.                                                               4.SP Wapnica Nr 2 22pkt.

5.SP Kamień Nr 2 20pkt.                                                          5.SP Międzyzdroje 21pkt.

6.PSP Kołczewo 17pkt.                                                            6.SP Dziwnów 19pkt.

7.PSP Kołczewo 9pkt.

GIMNAZJUM:

Dziewczęta                                                                       Chłopcy

1.Wolin 44pkt.                                                                                  1.Wolin 38pkt.

2.Międzyzdroje 28pkt.                                                                       2.Dziwnów 32pkt.

3.Dziwnów 26pkt.                                                                             3.Międzyzdroje 26pkt.

4.Dziwnów Społeczne 22pkt.

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

Dziewczęta                                                                                                      Chłopcy

1.Wolin 42pkt.                                                                                                 1.Wolin 42pkt.

2.LOS Dziwnów 26pkt.                                                                                     2.LOS Dziwnów 26pkt.

Pierwsza trójka zawodniczek/ów w każdej kategorii otrzymała medale a pierwsze trzy zespoły w poszczególnych kategoriach pamiątkowe puchary. Medale i puchary zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim, a wręczał je Powiatowy Koordynator Imprez Sportowych Pan Marek Szymański.

OSiR Wolin