Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
19 kwi 2017

Laureaci na scenie8 kwietnia 2017 roku na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie odbył się  finał Wojewódzkiego Małego Konkursu Recytatorskiego. Uczeń klasy trzeciej Publicznej Szkoły Podstawowej w Dargobądzu,  po wygranych eliminacjach gminnych i powiatowych, reprezentował w konkursie nasz region.

Mimo, iż konkurencja była bardzo duża- do konkursu  przystąpiło aż 27 uczniów z różnych szkół w kategorii wiekowej klas I-III, mamy zaszczyt poinformować, że jury w składzie: Karina Krzywicka, Paweł Adamski i Piotr Figas przyznało naszemu uczniowi wyróżnienie.

Kornel jest uczniem uzdolnionym również plastycznie.  Był wielokrotnie nagradzany w licznych konkursach, a kilka dni temu dowiedzieliśmy się o kolejnym sukcesie. Kornel  zajął  II miejsce w konkursie zorganizowanym przez nadleśnictwo Międzyzdroje „Wiosna zaczyna się w lesie”.

Kornelowi gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy.

Bożena Gołębiowska

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia