Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
20 kwi 2017

Zdjęcie grupowe jubilatów z burmistrzem, sala ślubówW sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Wolinie miała miejsce podniosła uroczystość. Dnia 07.04.2017 r. Burmistrz Wolina Eugeniusz Jasiewicz wręczył parom małżeńskim przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. Byli to Państwo: Halina i Stanisław Brodowscy, Alicja i Lech Mazur oraz Ewa i Mirosław Wołosz.

Jubilaci przyjęli życzenia zdrowia, szczęścia i wszelką pomyślność na dalsze lata wspólnego życia. Miłym akcentem były kwiaty, upominki, symboliczny toast oraz pamiątkowe zdjęcia.

Grażyna Krupa
Kierownika USC

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia