Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
20 kwi 2017

OBWIESZCZENIE Burmistrza  Wolina z dnia 19 kwietnia 2017 roku  o rozpoczęciu procedury związanej z aktualizacją Planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Wolin oraz o naborze wniosków interesariuszy o wpisanie planowanych działań do Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla gminy Wolin.

 

Zgodnie z Uchwałą nr XXI/246/16  Rady Miejskiej w Wolinie  z dnia 15 kwietnia  2016 r.  w sprawie przyjęcia do realizacji „Planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Wolin” oraz Zarządzeniem Burmistrza Wolina  nr 51/2017 z dnia 18 kwietnia  2017 r. w sprawie ustalenia procedury aktualizacji Programu Gospodarki Niskoemisyjnej dla gminy Wolin w  roku 2017  ogłaszam nabór wniosków interesariuszy o wpisanie planowanych działań do Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla gminy Wolin.

W ramach powyższego należy uwzględniać działania, których celem jest redukcja emisji gazów cieplarnianych, wzrost wykorzystywania energii ze źródeł odnawialnych, poprawa efektywności energetycznej, np.  termomodernizacja budynków, montaż instalacji OZE (kolektory, panele fotowoltaiczne, pompa ciepła itp.),  wymiana źródła ciepła (nowy piec),  modernizacja przedsiębiorstw.

Nabór wniosków odbywać się będzie do 12 maja 2017 roku.

W celu dopisania zadania/inwestycji do planu działań na rzecz gospodarki niskoemisyjnej znajdującego się w Planie gospodarki niskoemisyjnej dla gminy Wolin należy pobrać i wypełnić ankietę. Następnie należy złożyć wniosek (forma dowolna) o wpisanie danego zadania do PGNu załączając wypełnioną dla niego ankietę. Ankiety dostępne są w Urzędzie Miejskim  w Wolinie w Biurze obsługi interesanta (pokój nr 112) oraz w wersji elektronicznej na stronie www.gminawolin.pl w zakładce : Samorząd – Urząd Miejski - Plan gospodarki niskoemisyjnej.

Wnioski należy składać bezpośrednio w Urzędzie Miejskim w Wolinie (Biuro Obsługi Interesanta, pokój nr 112) lub wysłać na adres : Urząd Miejski w Wolinie, ul. Zamkowa 23, 72-510 Wolin.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt bezpośrednio z  Referatem Budownictwa, Infrastruktury i Ochrony Środowiska  Urzędu Miejskiego w Wolinie  pod numerem tel. 91 32 20 809 lub 91 32 20 811, e-mail:  sekretariat@gminawolin.pl.

Pobierz ankietę

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia