Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
09 maj 2017

Burmistrz losuje Bardzo serdecznie zapraszamy na Mini Mundial 18 maja 2017 r. do  Wolina. 8 edycja  Mini Mundialu rozpocznie się właśnie w Wolinie, w rozgrywkach  wezmą udział Szkoły Podstawowe z Wolina, Troszyna, Ładzina, Koniewa, Kołczewa  i Dargobądza.

Przydział „mundialowych” drużyn odbył się 11 kwietnia w Football Arenie. Zespoły uczestniczące w rywalizacji Mini Mundialu 2017 podzielono na dwie kategorie wiekowe i „rękoma” przedstawicieli władz lokalnych oraz przedstawicieli dzieci dolosowywano poszczególne państwa. Ku radości gminy Nowogard obie Reprezentacje Polski (w obydwu kategoriach wiekowych) trafiły właśnie do tego samorządu. Drużyny z Wolina będą grały w barwach: Austrii, Bośni i Hercegowiny, USA, Paragwaju, Włoch, Senegalu ,Burkina Faso,  Islandii, Portugalii i Ukrainy. Każda reprezentacja zostanie wyposażona w stroje danej reprezentacji, zaprojektowane specjalnie na rozgrywki Mini Mundialu 2017.
Wszystkich miłośników piłki nożnej zapraszamy 18 maja do Wolina.
Mini Mundial 2017 pod hasłem „Podejmij Wyzwanie” to kontynuacja projektu realizowanego od 2010 roku w Gminach Województwa Zachodniopomorskiego. Głównym celem jest zachęcenie jak największej liczby osób do aktywności fizycznej oraz popularyzacja zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży. Wdrażać najmłodsze pokolenia w uczestnictwo w kulturze fizycznej, zarażać je pasją do sportu, wyzwalać pozytywne emocje oraz uczyć wartości, charakteryzujących dobrego sportowca – szacunku do rywala i gry fair play.

Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie objęła Honorowym Patronatem 8 edycje Mini Mundial a tym samym będzie razem z Nami czuwała nad bezpieczeństwem naszych podopiecznych.

Pobierz:
Wizualizacja strojów
Plan godzinowy Turnieju

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia