Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
07 lip 2017

konferencja w sali ślubów w Dworku WolińskimDnia 6 lipca 2017 r. w „Dworku Wolińskim” odbyła się Konferencja Firmy ELTEL. Konferencja dotyczyła realizacji zadania „Modernizacja odkupionej od ENEA Operator Sp. Z o.o. linii 220 kV Morzyczyn-Recław”.

Omówiono kwestie obecnego stanu systemu elektroenergetycznego w Polsce oraz potrzeb województwa zachodniopomorskiego w zakresie zapotrzebowania na energię elektryczną. Z zaproszenia na konferencję skorzystali Starosta Goleniowski Tomasz Kulinicz, Starosta Kamieński Józef Malec, Wójt gminy Kobylanka Mirosław Przysiwek, Wójt gminy Przybiernów Lilia Ławicka, Burmistrz Wolina Eugeniusz Jasiewicz oraz przedstawiciel Lasów Państwowych.

Agnieszka Pawełczyk

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia