Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
03 sie 2017

Burmistrz Wolina wręcza nagrodę uczestnikowi regatDnia 26.07.2017 r. Gmina Wolin gościła uczestników 53. Etapowych Regat Turystycznych. Do wolińskiej Mariny przypłynęło 53 jednostek różnych długości. W regatach bierze udział około 200 żeglarzy z różnych rejonów Polski. Jak co roku żeglarze do Wolina przypływają z Kamienia Pomorskiego na postój i na drugi dzień wypływają do V etapu Wolin -Nowe Warpno. Uroczystego przywitania żeglarzy dokonał Pan Burmistrz Wolina Eugeniusz Jasiewicz. Pan Burmistrz ufundował i  wręczył nagrody rzeczowe dla żeglarzy, którzy zajęli  I miejsce po IV etapach w pięciu kategoriach. Na  zakończenie życzył wszystkim startującym żeglarzom udanych wiatrów w dalszej części regat.

Nazwiska nagrodzonych żeglarzy i ich jachtów:

KWR I    1.Janusz Fraczek  - O`DANA

KWR III  1.Krzysztof Dąbrowski -  TRZECI

ORC CLUB 1.Robert RAYSKI - HRUBY

NHC 2   1. Janusz Skrzecz - GUESSWORK

NHC 1   1.Robert Kępczyński - ESKAPADE

Po oficjalnym otwarciu żeglarze skorzystali z poczęstunku , który  przygotował Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wolinie.

Organizator
OSiR

 

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia