Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
03 sie 2017

Uczestnicy zawodów na bieżniDnia 29.07.2017 r. na Stadionie Miejskim w Wolinie odbyły się sołeckie zawody lekkoatletyczne. W zawodach wystartowało 32 zawodników i zawodniczek z Koniewa, Recławia, Skoszewa i Zastania. Rozegrano 4 konkurencje indywidualne oraz sztafetę 4x100m. Zawodnicy mogli startować tylko w jednej  konkurencji indywidualnej oraz w sztafecie. Każde Sołectwo mogło wystawić do  konkurencji indywidualnej po dwóch zawodników oraz jedną sztafetę. Suma punktów zdobytych przez wszystkich startujących dawał wynik końcowy. Wszystkie startujące Sołectwa otrzymały puchary oraz nagrodę rzeczową.


Wyniki poszczególnych konkurencji:

Bieg na 100m: 1.  Recław-Dawid Augustajtys;  2.Skoszewo-Mateusz Grochowczak; 3.Koniewo-Zuzanna Skiba.

Bieg na 400m: 1.Recław – Mateusz Przybylski; 2.Koniewo – Nikola Czach; 3.Koniewo Zuzia Czach.

Pchnięcie kulą: 1.Recław – Norbert Przybylski; 2.Skoszewo – Gabriel Gronowicz; 3.Koniewo – Jakub Jama.

Skok w dal: 1.Koniewo – Szymon Kszela; 2.Skoszewo – Stanisław Berłowski; 3.Recław – Natalia Dziemidowicz.

Sztafeta 4x100m: 1.Recław; 2.Koniewo; 3.Skoszewo.   

Tabela końcowa: 1.Sołectwo Koniewo 42pkt.; 2.Sołectwo Recław 41pkt.; 3.Sołectwo Skoszewo 26 pkt.; 4.Sołectwo Zastań  16pkt.

Organizator:
OSiR

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia