07 sie 2017

Logotyp interreg VMiło mi poinformować szanowne dzieci ze szkół podstawowych Gminy Wolin, iż Euroregion Pomerania zatwierdził nasz projekt festiwalu piosenki dla dzieci. Projekt ten zostanie sfinansowany w ramach Funduszu Małych Projektów INTERREG VA oraz środków z Unii Europejskiej. W festiwalu weźmie udział 125 dzieci ze szkół podstawowych z Dargobądza, Wolina, Troszyna, Ładzina, Kołczewa i Koniewa oraz ze szkoły w Usedom/Niemcy/.

Termin naszego przedsięwzięcia to od 11 do 13 września. Dlatego proszę wszystkie dzieci aby solidnie pośpiewały przez te ostatnie tygodnie wakacji, a śpiewać można wszystko - od Fasolek po Justina Biebera. Możemy śpiewać solo, w duetach  i zespołach, grupy taneczne też mile widziane. Festiwal odbędzie się na wolińskich błoniach a śpiewać będziemy na profesjonalnej scenie z pełnym nagłośnieniem i oprawą świetlną. Dla najlepszych przewidzieliśmy super nagrody a dla wszystkich smaczne jedzonko i słodycze.

Zapraszam serdecznie w imieniu swoim oraz Burmistrza Wolina Eugeniusza Jasiewicza, który wspiera nasze projekty już przez 10  lat i któremu za to serdecznie dziękujemy.

Piotr Karliński