Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
05 gru 2017

zawodnicy karate zdjęcie z treneremW sobotę 02 grudnia 2017 r. w Mielcu odbyły się „Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 Polskiej Federacji Kyokushin Karate”. W mistrzostwach udział wzięli zawodnicy z 37 klubów karate z całej Polski. W kategorii kata i kumite wystartowało 202 zawodników.

Organizatorem turnieju był Mielecki Klub Karate Shinkyokushin Saiha kierowany przez Sensei Andrzeja WOLSKIEGO. Zmagania zawodników w konkurencji kata i kumite prowadzono na trzech matach. Poziom walk był bardzo wyrównany a większość z nich kończyła się po zaciętych dogrywkach.
        
W Mistrzostwach udział wzięli także zawodnicy Wolińskiego Klubu Karate Kyokushin zajmując następujące miejsca:

1.    Wioleta CHARÓW – VII miejsce w kategorii kata juniorek 16 lat.

Woliński Klub Karate Kyokushin

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia