Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
05 sty 2018

Uczniowie i nauczyciele na sali gimnastycznej siedzą przy stolikach czteroosobowychDnia 19.12.2017 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Wolinie odbyła się po raz kolejny Gminna Olimpiada Profilaktyczna, którą otworzyła dyrektor szkoły Pani Urszula Wołowicz. Tym razem olimpiada kończyła całoroczną kampanię profilaktyczną organizowaną przez Krakowską Akademię Profilaktyki. Działania, które przeprowadziliśmy w ramach kampanii to:

-Turniej „Potyczki rodzinne”; 
- Quiz o Rodzinie;
- Przedsięwzięcie Plastyczne „Ja i moja rodzina”; 
- Rodzinny Rajd Rowerowy po Wyspie Wolin;
- Gminna Olimpiada Lekkoatletyczna z okazji Dnia Dziecka;
- Olimpiada Profilaktyczna.
W olimpiadzie wzięli udział uczniowie z 4 szkół podstawowych naszej Gminy. Uczniowie rozwiązywali test, krzyżówki, szarady, pisali wiersze, tworzyli mapę pamięci oraz uczestniczyli w konkurencjach sportowych. Nad przebiegiem olimpiady czuwała komisja w składzie: Wicedyrektor Szkoły p. Barbara Kołodzińska, Sekretarz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych p. Alicja Grudzińska oraz Inspektor Urzędu Miejskiego p. Artur Słocki. Nagrody zostały ufundowane przez Burmistrza Wolina i Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Wolinie.
Klasyfikacja końcowa Olimpiady:
I miejsce- PSP Koniewo, II m- PSP Kołczewo, III m -PSP Wolin, IV m-SSP Ładzin.

Dziękujemy nauczycielom za przygotowanie uczniów p. Marcie Szpak, p.Wandzie Noworolnik , p. Aleksandrze Szubert i p. Joannie Strzelczyk. Organizatorem całorocznej kampanii profilaktycznej była PSP w Wolinie, OSiR w Wolinie oraz Urząd Miejski a koordynatorem i prowadzącym Renata Łuczak-Arys. W podziękowaniu za wszystkie przedsięwzięcia Szkoła otrzymała Certyfikat.  Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zaangażowanie w całorocznej kampanii.
Renata Łuczak-Arys i Edward Arys

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia