Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
09 sty 2018

Logo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na czarnym tleJuż za tydzień odbędzie się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zachęcamy do wzięcia udziału w finałowych wydarzeniach, które odbędą się w następujących miejscowościach: Wolin, Troszyn, Wisełka, Ładzin i Dargobądz. Finałowe działania rozpoczną się w piątek w Troszynie, a zakończą w niedzielę w Wolinie. Zapraszamy do odwiedzenia strony Sztabu # 3315 w Wolinie na facebooku (WOŚP Wolin): https://pl-pl.facebook.com/pg/WO%C5%9AP-Wolin-129983601017424/about/ oraz strony internetowej Ośrodka Kultury Gminy Wolin https://osrodek-kultury.pl/

Tutaj znajdą Państwo informacje dotyczące wszystkich organizowanych wydarzeń oraz przedmiotów przekazanych na licytację.

Do wspólnej zabawy zapraszają organizatorzy i sponsorzy atrakcji oraz sztab #3315 w Wolinie

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia