Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
22 mar 2018

Burmistrz Wolina informuje, iż w dniach od 28 marca do 19 kwietnia 2018 roku odbędzie się objazdowa zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Harmonogram zawiera dokładne terminy, w których mieszkańcy mogą bezpłatnie oddać odpady.

Odpady należy wystawić najpóźniej do godziny 6:00 w dniu odbioru bądź w dniu poprzedzającym wywóz, w sposób niezagrażający bezpieczeństwu.

 

Mieszkańcy zabudowy niskiej powinni wystawiać odpady przed posesję, natomiast mieszkańcy wysokiej zabudowy oraz osiedli przy osiedlowych boksach kontenerowych bądź w wyznaczonych przez zarządców miejscach.

 

UWAGA: Nie będą odbierane takie odpady jak np. gruz, kamienie, piasek, ziemia, odpady budowlane, stolarka okienna i drzwiowa, opony, odpady zawierające azbest, olej i inne środki chemiczne, świetlówki, szkło, lekarstwa oraz odpady zielone.

 

Zbiórkę przeprowadzi firma REMONDIS Szczecin Sp. z o.o. Oddział Świnoujście

tel.: 91 321 48 70, 91 321 30 12

Przypominamy, że mieszkańcy mają możliwość dostarczanie do  PSZOK-u (ul. Adama Mickiewicza 20, Wolin), bezpłatnie m.in. odpadów wielkogabarytowych, zużytych opon, zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Referacie Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego
w Wolinie ul. Zamkowa 23, pok. nr 16, tel.: 913220807, 500024819.

 

Pobierz Harmonogram

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia