22 mar 2018

płyta Baśń o Królowej Wyspy WolinW naszym konkursie wzięło udział 39 uczestników z 18 miejscowości. Konkurs spowodował 3465 reakcji na naszym profilu społecznościowym. Uczestnicy konkursu pochodzą z Wolina, Domysłowa, Troszyna, Kodrąbką, Kodrąbia, Ładzina, Rabiąża, Wiejkowa, Warnowa, Mokrzycy Wielkiej i Unina, a także Międzyzdrojów, Dziwnowa, Międzywodzia, Karkowa, Lipian, Rypina i Bogdańca.

Nagrody wylosowały:

Małgorzata Similska z Wiejkowa w Gminie Wolin,
Beata Jakubowska z Rypina z woj. kujawsko-pomorskiego,
Aleksndra Kowal z Dziwnowa w Gminie Dziwnów.

Gratulujemy! Wręczenie nagród nastąpi 25 marca 2018 roku w „Dworku Wolińskim” o godzinie 13.00 przed Koncertem Wielkanocnym.

Zespół Fundacji Teatr Teatr składa podziękowanie pracownikom Biura Promocji w Wolinie za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu konkursu.

Fundacja Teatr Teatr