Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
22 mar 2018

Jubilacie zdjęcie grupoweDnia 20.03.2018 r. Burmistrz Wolina Pan Eugeniusz Jasiewicz wręczył przyznane przez Prezydenta RP „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” Państwu Danucie i Edwardowi Ertmańskim, Danucie i Czesławowi Ganszczyk oraz Danucie i Andrzejowi Licznerskim, zamieszkałych w Wolinie.

Jubilaci przyjęli życzenia kolejnych lat życia w zdrowiu i harmonii oraz radości i satysfakcji z tego, co zbudowali trwając przy sobie zgodnie z przyrzeczeniem: w zdrowiu i w chorobie, w smutku i w radości, w bogactwie i w biedzie. Miłym akcentem były wiązanki kwiatów, upominki, symboliczny toast oraz pamiątkowe zdjęcia. Atmosfera była szczególna, bowiem obecni byli także członkowie rodziny.

Grażyna Krupa
Kierownik USC

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia