Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
08 cze 2018

Zdjęcie grupowe uczestników pikniku Plac przy świetlicy wiejskiej w Recławiu zamienił się 1 czerwca w miejsce pełne uśmiechu i radości, tego dnia świętowaliśmy Dzień Dziecka, Dzień Matki i Dzień Ojca. W imprezie brały udział dzieci z rodzicami z Recławia i Gogolic.

Radość i wspaniała zabawa towarzyszyła wszystkim przez cały czas począwszy od słodkiego poczęstunku, pysznej kiełbasek z grilla, na zabawach i konkursach skończywszy. Wszyscy byli bardzo zadowoleni a przede wszystkim dzieci miały dużo radości. Czas umilała wszystkim muzyka.

  Organizatorzy – Sołtys i Rada Sołecka składają serdeczne podziękowania dla wszystkich sponsorów oraz wszystkim osobom, dzięki którym możliwe było zorganizowanie tak wspaniałego pikniku dla mieszkańców Sołectwa Recław. Życzymy wszystkim dużo uśmiechu na każdy dzień i każdą chwilę! Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie za rok.

Sołtys  
Waldemar Judkiewicz

 

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia