Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
09 sie 2018

Logo ZROTSzanowni Państwo, przypominamy o trwających konkurach na Najlepszy Produkt Turystyczny oraz Na Wsi Najlepiej. Zachęcamy do wzięcia w nich udziału.

Konkurs na „Najlepszy Produkt Turystyczny”

Certyfikat „Najlepszego Produktu Turystycznego” Polskiej Organizacji Turystycznej to nagroda dla wyjątkowych atrakcji turystycznych w Polsce. Nadawany jest tylko miejscom, obiektom, imprezom nowatorskim i przyjaznym turystom, oraz wyjątkowym przedsięwzięciom realizowanym na poziomie regionalnym i lokalnym. Stanowi gwarancję wysokiej jakości usługi i przeżycia wielu niezapomnianych doznań turystycznych, kulturalnych, rozrywkowych czy rekreacyjno-przygodowych.

Konkurs przeprowadzany jest w 2 etapach. Etap regionalny w województwie zachodniopomorskim jest koordynowany przez Zachodniopomorską Regionalną Organizację Turystyczną (ZROT) we współpracy z Polską Organizacją Turystyczną. Zwycięzcy etapu regionalnego  zostaną zgłoszeni przez ZROT do etapu ogólnopolskiego, w którym zmierzą się z konkurentami z całego kraju.

Nowością w tegorocznej edycji konkursu będzie nadanie zwycięzcy etapu regionalnego Certyfikatu ZROT dla najlepszego produktu turystycznego Pomorza Zachodniego.

Regulamin konkursu oraz aplikacja zgłoszeniowa na stronie: https://konkurs.pot.gov.pl/konkurs w zakładce "Zachodniopomorskie".

czytaj więcej >>>

 

Konkurs „Na Wsi Najlepiej”

Potrafisz skutecznie przyciągać turystów na wieś i umilać im pobyt? Weź udział w konkursie, w którym Polska Organizacja Turystyczna wybierze 12 dobrych praktyk w turystyce wiejskiej.

Jako zwycięzca otrzymasz szansę, by zaprezentować swoją praktykę w albumie, który ukaże się w nakładzie 10 tys. egzemplarzy. Odwiedzą Cię fotograf i bloger turystyczny. Efekty sesji fotograficznej pozwolą Ci wzbogacić promocję oferty. A wpisy na blogach i relacje filmowe zobaczą tysiące osób interesujących się podróżami. Podziel się swoim doświadczeniem i pokaż magię zachodniopomorskiej wsi.

Oficjalna strona, na której znajduje się cała idea, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin, jak również dane teleadresowe do biura konkursu: https://nawsinajlepiej.polska.travel/

czytaj więcej >>>

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia