Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
21 wrz 2018

Członkowie Centrum Słowian i Wikingów z Prezydentem Rzeczypospolitej PolskiejWrzesień to miesiąc ciekawych imprez i targów. Jest to wspaniała okazja do promocji Wolina i jego atrakcji, w tym Centrum Słowian i Wikingów. Miłośnicy historii z Wolina wzięli udział w Targach Agro Pomerania w Barzkowicach oraz w Dożynkach Prezydenckich w Spale.

Oba wydarzenia skupiają tłumy zwiedzających zainteresowanych kulturą, tradycjami i dawną kuchnią regionalną. Stoisko Słowian i Wikingów cieszyło się ogromnym zainteresowaniem zarówno zwiedzających, jak i innych uczestników imprez, prezentując ciekawostki z dawnych czasów. Zarówno na jednej, jak i drugiej imprezie wolińskie stoisko odwiedzali ważni goście, lokalne i regionalne władze, a w Spale zawitał na nie również Pan Prezydent z małżonką.

Stowarzyszenie Centrum Słowian i Wikingów

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia