25 wrz 2018

Ogłoszenie podpisane przez Burmistrza WolinaNa podstawie regulaminu w sprawie zasad handlu związanego ze świętem „Wszystkich Świętych” na terenie przy Cmentarzu Komunalnym w Wolinie przy ul. Jaracza (stanowiącego załącznik do Zrządzenia Burmistrza Wolina Nr 92/18 z dnia 06 września 2018 r.), informuję, iż zgłoszenia do  udziału w losowaniu miejsc handlowych należy składać w terminie od 01 do 10 października 2018 r., w Biurze Obsługi Interesanta tut. Urzędu pokój 12 w godz. 7:30-15:30.

Druki zgłoszeń dostępne są do pobrania w Biurze Obsługi Interesanta. Wszystkie zgłoszenia złożone po tym terminie nie będą rozpatrywane.