30 paź 2018

Zawodnicy z trenerem zdjecie grupowe ok 30 osóbW sobotę 27 października 2018 r. w hali sportowej im. Andrzeja Grubby przy Szkole Podstawowej w Międzyzdrojach odbyły się „Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego” Kyokushin Karate. W zawodach udział wzięli zawodnicy z różnych Federacji województwa zachodniopomorskiego, dolnośląskiego  i wielkopolskiego.

Organizatorem turnieju był Międzyzdrojski Klub Sportowy Bushido a współorganizatorem Polska Federacja Kyokushin Karate, przy wsparciu finansowym Gminy Międzyzdroje.

Poziom walk był bardzo wyrównany, a walki finałowe bardzo zacięte i kończyły się dopiero po drugiej dogrywce.

Zarząd Klubu serdecznie dziękuje wolontariuszom i rodzicom za pomoc i opiekę nad naszymi zawodnikami.

Zawodnicy Wolińskiego Klubu Karate Kyokushin zajęli następujące miejsca:

1. Maja CZAJKOWSKAII miejsce w kumite dziewcząt 9-10 lat do 32 kg
  2. Nadia ZAREMBA II miejsce w kumite dziewcząt 9-10 lat do 38 kg
  3. Karolina CHARÓW II miejsce w kumite dziewcząt 9-10 lat do 34 kg,                         III miejsce w kata dziewcząt do 10 lat
  4. Maja MIZERSKA III miejsce w kumite dziewcząt 9-10 lat do 34 kg
  5. Jakub DOPADŁO II miejsce w kumite junior 15-16 lat +60 kg
  6. Paulina RADWAŃSKA II miejsce w kumite juniorek 15-16 lat do 60 kg
  7. Wioleta CHARÓWI miejsce w kumite juniorek 15-16 lat +60 kg
  8. Artur BRESLER – III miejsce w kumite chłopców 7-8 lat do 30 kg, I miejsce  w grapplingu chłopców 7-8 lat do 31 kg
  9. Adam ZARZYCKI – II miejsce w kumite chłopców 9-10 lat do 45 kg
  10. Piotr PAWŁOWSKI – III miejsce w kumite chłopców 9-10 lat do 45 kg