Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
24 lis 2018

Zawodnicy karate w strojach na sali gimnastycznej, zdjęcie zbiorowe 7 osóbW dniu 17 listopada 2018 r. w Solcu Kujawskim odbyły się „Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 Shinkyokushin Polskiej Federacji Kyokushin Karate”. W mistrzostwach udział wzięli zawodnicy z klubów karate z całej Polski. W kategorii kata i kumite z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe wystartowało 197 zawodników.

   Poziom walk był bardzo wyrównany, większość z nich kończyła się po zaciętych dogrywkach, które niekiedy również nie były rozstrzygnięte. Wtedy musiała zadecydować waga zawodnika.     
   Pomimo trudnego okresu przygotowawczego do mistrzostw zawodniczka Wolińskiego Klubu Karate Wioleta CHARÓW zajęła II miejsce i tytuł wicemistrzyni Polski w kumite juniorek 15-16 lat kategorii + 65 kg.

Woliński Klub Karate Kyokushin

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia