07 gru 2018

Plakat koncertu13 grudnia 2018 r., w czwartek, o godz. 17:00 w „Dworku Wolińskim” odbędzie się koncert z cyklu „Koncerty Rodzinne”. W koncercie wezmą udział uczestnicy Karawany Kultury z zagranicy razem z dziećmi i młodzieżą z gminy Wolin.

Rozmaity program dla całej rodziny: muzyka instrumentalna (pianino, białoruskie cymbały, gitara), śpiew solowy i chór, taniec. Oprócz prawdziwej uczty dla miłośników twórczości czeka na każdego kiermasz ozdób świątecznych od rady rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej w Wolinie oraz poczęstunek od organizatorów. Wstęp wolny.

Organizator - Fundacja Benefis - Wolin