Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
13 gru 2018

Zdjęcie grupowe uczestników turnieju W dniu 08 grudnia w Złocieńcu na zakończenie sezonu odbył się ostatni turniej w 2018 roku poświęcony najmłodszym zawodnikom wschodnich sztuk walk pod nazwą „Mikołajkowy Turniej Karate Dzieci i Młodzieży”.

  W zawodach udział wzięli zawodnicy z województwa zachodniopomorskiego różnych stylów walki. W turnieju udział wzięli także zawodnicy Wolińskiego Klubu Karate Kyokushin zdobywając mały worek medali: 4 – złote, 7 – srebrnych i 7 – brązowych. Wyjazd na turniej możliwy był dzięki dofinansowaniu Gminy Wolin. 

                                                                                                                                    Zarząd Wolińskiego Klubu
                                                                                                                                    Karate Kyokushin

 

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia